Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

henryk3791

Jak pierzecie dywany?

Polecane posty

Dzień dobry. Zabrałem się już za porządki przed zbliżającymi się świętami wielkanocnymi i teraz się zastanawiam jak najtaniej i skutecznie wyprać dywany, które od nowości nigdy nie były prane? Stan wizualny ich oceniam średnio, bo są przybrudzone i zalatują lekkim zapachem stęchlizny. Może forumowicze się podzielą własnymi doświadczeniami i pomogą staremu kawalerowi ogarnąć ten temat? Serdecznie Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Rossmanie kup jakiś dedykowany środek do czyszczenia dywanu, kombinuj stare firany i do dzieła! jedynym problemem może byc tylko złe warunki pogodowe, bo na dworze raczej nie wypierzesz. zawsze możesz spróbować w mieszkaniu, tyle, że przez jakiś czas dywany będę wilgotne. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie masz zielonego pojęcia na temat prania i nigdy się w to nie bawiłeś, to daruj sobie eksperymenty. może i kupisz dobry środek piorący, ale zastosujesz złą technikę, dywan do końca nie wyschnie i narobisz tym większego problemu. poszukaj sobie dobrej pralni, która wszystko zrobi za Ciebie i będziesz naprawdę zadowolony. to są kwestie groszowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman

Poprzednik ma świętą rację. Nie baw się w żadne pranie dywanów.To nie ma kompletnie sensu. nie wiem skąd jesteś, ale ja jestem z Wrocławia i tu koło siebie na Psim Polu mam firmę Pierzdywan do której dwa razy do roku oddaję dywany. bardzo dobrze piorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam naszą firmę https://proszop.pl/

Pranie dywanów to nie taka prosta sprawa bez odpowiedniego sprzętu i doświadczenia dokładne wypranie dywanu jest wręcz nie możliwe i nie opłacalne.

Zapraszam do zapoznania z naszą ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×