Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Testery perfum czy warto kupować ?

Polecane posty

Gość gość

Jeśli tak, to na jakich stronach je zamawiacie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
perfumio, iperfumy czasem allegro, ale rzadko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.perfumio.pl - bardzo polecam, szybka obsługa, paczuszka na drugi dzień była u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika.S

http://tanietesteryperfum.pl/ - żadnych problemów, zapachy trwałe i przede wszystkim niskie ceny, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Formof

Jak dla mnie o wiele bardziej ekonomicznie kupować od razu perfumy. Na przykład dobrej jakości takowe można znaleźć w sklepie www.Plenus.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeden z najpiękniejszych zapachów, jakie miałam u siebie i regularnie do niego wracam testerownia24h.pl/pl/p/CAROLINA-HERRERA-GOOD-GIRL-80ML-EDP/257. Bardzo fajna buteleczka w kształcie „bucika”. Lubię zapachy orientalne ogólnie. Mam zawsze miłe wrażenie po nich, jakąś taką pozytywną energię. No i przede wszystkim mgiełka długo się utrzymuje i nawet po całym dniu czuję. Jak dla siebie kupujesz to tester idealna sprawa i nie jest w żaden sposób wybrakowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia

https://perfumio.pl/ i nigdzie więcej !!! Zawsze szybki kontakt z Biurem Obsługi i zero problemów. Od roku jestem ich stałą klientką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja również polecam Testerownie24 ostatnio mi przyszła dostawa dwóch perfum. Polecam sklep w 100 % 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×