Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amelka853

Język angielski w 6 miesiący

Polecane posty

Witajcie. Wiem, że w 6 miesięcy można się sporo nauczyć nie tylko języka. Czy ktoś zna to z własnego doświadczenia i nauczył się języka w 6 miesięcy? Jak tego dokonaliście? Bardzo zależy mi na tym, żeby swobodnie się wypowiadać. Ciągle mam jakieś blokady a to czas a to brak słownictwa. Mam bardzo duże chęci do nauki, ale jakoś brak czasu.. Z czego polecacie się uczyć jakie książki? Znacie jakieś damrowe kursy, albo lekcje na facebooku? Szukam takiej grupy wsparcia wiecie o co chodzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 miesiecy to sporo czasu mozna się duzo nauczyć. Ja się nauczylam jezyka w kilka miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj może na faceboku jakichś grup d nauki jest tego sporo tylko musisz troche poszukać. Sama nalęże do kilku grup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak byłam za granicą to dopiero nauczyłam się języka tutaj to nic do mnie nie docierało. Dopiero jak byłam przedstawiona przed faktem dokonanym to jakoś poleciało. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie www.enlinado.pl tam jest darmowa lekcja. Mają też stronę na fecebooku.Bardzo profesjonalne podejście prowadzących. Dużo się już sama nauczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś więcej o tym kursie? Aktualnie poszukuje sprawdzonego kursu do nauki. Nie lubię się uczyć sam co tu dużo mówic nie mam chęci i motywacji. Szkoda mi kasy wydawac na szkołę językową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem najlepiej uczy się języka rozmawiając w tym języku ale to trzeba wyjechać do kraju w którym się ludzie posługują nim ponoć jak się podstaw nauczy to dobrze jest pisać na forach w obcym języku dobrze jest też czytać różne strony i czytać lektury uproszczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do szkoły językowej sama też bym nie poszła. Różne wersje słyszałam, że są ciągłe kartkówki a tak to mało co się z nich wynosi chyba, że brak kasy. Oczywiście to tylko moja opinia pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze pół roku kupa czasu tak się wydaje to może nie realne, ale serio w 6 miesięcy sporo można się nauczyć. Zacznij od nauki słówek nie skupiaj się na czasach i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie jak rozmówca wyżej wspomniał skup się na nauce słówek, a nie na gramatyce która jest zbędna na samym poczatku. To jedno z wielu przeszkód, które stoją na na drodze do nauki a w szkole się od nich zaczyna i wałkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd pobrać jakieś zasoby słownictwa? Może polecacie jakieś sprawdzone repetytroim do tego? Bo zawzięłam się i naucze się w 6 miesięcy języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo jest do pobrania słownictwa i opracowanych tez czasów ze słowkami troszkę poszukaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może hipnoza? Słyszałam, że działa cuda. Czy to prawda? Jest to realne? Ja trochę nie wierzę, ale kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mamy dobrze opracowany material, uczymy się słówek to czemu nie. Ja wierze w to, że mozna się nuaczyć języka w 6 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze podziwam wasze podejście. Ja uczę się języka juz kilka lat i nie mogę się nauczyć. Na prawde można się zapisac w Enlinado na darmową lekcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak i polecam. Wystarczy wejść na tą stronę trochę ich posledzić i wszytsko będziesz wiedzieć. Ja polecam ten kurs przypadkowo trafiłam na niego przez transmiję na żywo. Bardzo spodobało mi się podejście prowadzącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się matmy nauczyłam w 2 miesiące to jak sie anglika nie nauczysz w 6 miesięcy. Dodam, że mamtematyka to mój wróg numer jeden od zawsze, ale przed matura musiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widzę, że nie tylko ja się nad tym zastanawiam. Kiedyś widziałam oferty kursu, ktory się oferuje że nauczy w tydzień matko. Ale 6 miesięcy to bardzo rozsądny czas. Trzeba pamiętać o systematyczności. I tak jak wyzej wspomnieli nawet matma nie będzie straszna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDarek
6 mięsięcy to szmat czasu, a modny w tej chwili Krebs , /kursy-jezykowe.edu.pl/,mówi o14 dniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×