Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Panna młoda w spodniach

Polecane posty

Gość gość

Co Wy na to? Jest tu ktoś, kto zdecydował się złamać schemat i wziął ślub w spodniach (pytam pań oczywiście;))? Ja wzdrygam się na samo słowo "sukienka". Nienawidzę ich nosić. Nigdy nie lubiłam, już jako dziecko wciskana przez mamę w sukienkę czułam się karykaturalnie. Planuję z narzeczonym ślub cywilny. Myślałam o eleganckim komplecie - marynarka/bluzka + spodnie (najlepiej szwedy z lekkiego materiału). Jeżeli ktoś ma coś godnego polecenia to bardzo proszę o pomysły i linki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiście nie wiedziałam panny młodej w spodniach, ale jeśli jest to slub cywilny to owszem, ktos wyżej dał linka i tam jest kilka ładnych zestawów, ale uważam ze nie muszą to być białe rzeczy , cos jasnego, oczywiście ze marynarka spodnie bluzka może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
ty ma sie dobrze czuc, jak dobrze sie czujesz w spodniach bierz slub w spodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulcia92
Widziałam taki zestaw dla panny młodej w ślubnej kolekcji Violi Piekut na jej stronie ;) taki biały kombinezon ze spodni. Jeśli jakaś panna młoda chce tak się ubrać to czemu nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy o tym nie pomyslalam, ale podoba mi sie ten pomysl. Sama uwielbiam sukienki i na pewno wezme moj slub w sukience (tez cywilny). Ale tak na chwile zaczelam wyobrazac sobie rozne kobiece spodnie - z koronkowymi zdobieniami, w luzniejszej formie... Mi by sie podobala taka panna mloda - orginalna, odwazna i z wlasnym stylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama w wieku 30 lat brała ślub cywilny w spodniach. Był to jasnokremowy komplet. Wesele było skromne (30 osób, w restauracji, bez większych zabaw). Z tego co pamiętam nie wzbudziła żadnej sensacji. Wręcz przeciwnie - wyglądała naprawdę pięknie i elegancko. Myślę, że tutaj również dodatki, buty itp mogą sprawić, że mimo spodni, klimat ślubny jest zachowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×