Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćautorkaa

Czy partner moze mnie ubezpieczyć na swoim ubezpieczeniu z pracy

Polecane posty

Gość gośćautorkaa

Jak to wygląda? Jedni mówią,że partner może ubezpieczyć na siebie inni że tylko rodzine lub związek formalny. Mam prawie 27 lat odmowilam staż w UP i z automatu mnie wykreślili. Ja szukam pracy z wynagrodzeniem a nie stażu za grosze. Wiem że miesiac jeszcze bede ubezpieczona ale martwie sie co bedzie pozniej:/ szukam pracy ale bez efektow, teraz to już wogule nie znajde bo pracodawcy wymagają pracownika z up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie. Partner wg prawa to obca osoba, to tak jak sądiad Kowalski chciałby ciebie ubezpieczyć. Można ubezpiecxyć tylko współmałżonka, dziecko własne, przysposobione, pasierba, rodzica. Nie jestem pewna co do brata, siostry - tego nie wiem. Co do reszty jestem pewna. Zadzwoń na infolinię zus, tam uzyskasz szczegółowe informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie może na 100%. Gdybyś była żona to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja może tylko swoją żonę,dzieci,nie partnerkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorkaaa
To ktoś wprowadził mnie w błąd, trudno. Dziękuję za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie napisane- wogule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest chore właśnie... Tylko małżonek może ubezpieczyc, a konkubin niestety nie. Zobaczcie jakie to głupie i niesprawiedliwe. Żona która nie pracuje, ubezpieczenie ma na męża mimo że składki za siebie nie płaci. A taka panna juz ubezpieczenia nie ma! Ale tej pierwszej o dziwo jakoś nikt nie wyzywa od pasożytów mimo że składek nie płaci... A jak były plany żeby wszystkich ubezpieczyc, każdego Polaka, to jak bydło internauci byli zbulwersowani że oni na pasożytów płacić nie chcą! Ale tego że juz teraz i tak płacą na pasożytów czyli te wszystkie żony ubezpieczone na mężów to juz tego nie widzą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Partner to konkubent. Nie, nie może. Na szczęście żyjemy w normalnym kraju, gdzie żony i konkubiny nie są zrównane, więc nie nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest dla ciebie normalne że kobieta nie płaci za siebie składki NFZ ale ma ubezpieczenie tylko dlatego bo jest mężatką? To takiej od pasożytów nie wyzywasz? Gdzie tu logika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za problem, pojsc do urzedu, wybrac termin, szybki slub cywilny i juz moze ubezpieczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on na rozwodzie chce zaoszczędzić. Na razie traktuje ją, jako pogotowie seksualne. Jak mu się znudzi, to znajdzie sobie nową partnerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce nie. Na Zachodzie - tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×