Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dagmara Kaźmierska, królowa życia, a wy...polaczyny, brudaski, krowy rozpłodowe

Polecane posty

Gość gość

ona ma fejm, hajs i lans a wy pieluchy i smród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka bogata a mieszka w bloku brzydkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachowuje się jak ostatnia debilka z IQ ameby, ale co kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No trochę babka poplynela ostatnio, na początku inaczej się zachowywała, teraz trochę żenująca jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dagmara jest fajna, tylko szkoda mi jej brudnej kryminalistycznej przeszłości. Ciekawe skąd Dagmara ma tyle kasy jak już od 3 miesięcy zawiesiła działalność dyskoteki w Kłodzku i teraz będzie lokal sprzedawała. No w sumie kasa będzie za meble i lokal po klubie ale te pieniądze szybko jej się skończą i co wtedy? Ciekawe czy założy nowy biznes, który będzie trwał latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ta blondyna? Smieszna jest, ale przerazilam sie gdy uslyszalam ile ma lat... ( nie pamietam ile ma bo to bylo dosc dawno, ale bylam pewna ze jest duuuuzo starsza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie na początku pokazywali jak remont był, wielkie otwarcie, a potem temat dyskoteki ucichł. Też tak pomyślałam, że może zamknięty już ten biznes. Mimo wszystko bardzo ją lubię, szczera, życiowa babka. W przeszłości nie była święta, ale umiała się z tego podnieść. Chociaż coraz bardziej na siłę wymyślają te odcinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aleś sobie idolke znalazła. Dla mnie jest ona po prostu pusta, ale kto co lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ile mi wiadomo ona też miała pieluchy i smród, bo też jest matką. W dodatku siedziała za sutenerstwo hahahahaha królowa pierdla. No też mi królowa. Jełop bez klasy i gustu żyjący w kiczowatej norze na blokowisku. Ma 42 lata a wygląda na 60 i jeszcze te 20 kg nadwagi hahahahaha no królowa jak się patrzy. No nie zapominajmy o profesjonalnym makijażu. Ryj ma pomarańczowy, usta zawsze objechane dookoła jakby się po ciemku malowała i ten zez hahahahaha no ludzie litości. Zwyczajna patologia, która jedynie niej patologii może imponowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wszystkie negatywne komentarze to chyba z zazdrości. Wszyscy by chcieli mieć tyle co ona,ale jak nie maja to chociaż d**e obrobia. Pozdrowienia dla wszystkich komentujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc-23.00 "Z zazdrosci".. No teraz rozwin swoja wypowiedz i powiedz czego ty jej zazdroscisz, i czego inni maja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"szkoda mi jej kryminalnej przeszłości" A mnie szkoda tych mlodych kobiet co dorwała w swoje łapy. Być alfonsicą to jedno, ale zmuszać kogoś do tego, aby być alfonsicą to jest sku/rw/ysy/nstwo najwyższej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto to taki ? O kim wy piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ona ma syna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisałam w gogle i nie pojmuję, co to za stary glonojad? Ale macie idolki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara burdelmama i tyle. Sądziłam, że ona jest około 50, jak piszecie, że ma 42 to się zaśmiałam. Tragedia. Wygląda staro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toż to prymitywne pudło !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego jej zazdrościć? Ze siedziała za handel czy zarobionych pieniędzy na wykorzystywaniu kobiet ? No racja jest czego zazdrościć ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Beata
Każdy niech robi to co umie najlepiej, w tym kiczu również można się czegoś pozytywnego doszukać. Na wygląd pracujemy przez całe życie od kołyski:)) w życiu możemy osiągnąć bardzo wiele praktycznie nie starając się, wszystko zależy od tego jakimi ludźmi się otaczamy i w jakim miejscu się obracamy. Życie to nieustanne wybory i ryzyko albo odniesiemy sukces albo samo dno. Życzę wszystkim skwaszonym i sfrustrowanym aby skierowali swoje apetyty do literatury życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieskzancy Klodzka i Polanicy dobrze pamietaj kim byla ,nie zmienila sie wiele Potrafi operowac jezykiem chamskim do kazdego Swoja droga to warto pomyslec skad kasa....bo nie z pracy regularnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę ma 42 lata? Kurcze staro wygląda! Myślałam że ma 10 lat więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lubię prawdę a nie pierdy
Wstyd dla telewizji ttv .Serio promować ludzi ,którzy przyczynili się do handlem żywym towarem.Mimo ,że pani Dagmara wydaję się miłą serdeczną osoba . AIe jak to jest ,że taka osoba już drugi program ma poprostu ?Może pan prezes telewizji często był gościem agencji bo innego rozwiązania zagadki nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deska 115
Kurcze, każdy w życiu popełnia błędy, ale czy to oznacza że trzeba człowieka od razu skreślić? I jakie to ma znaczenie czy wygląda na 50 czy 60 lat, ważne jest to, jakim jest teraz człowiekiem, i co wnosi do programów w jakich występuje, każdy z nas patrząc na siebie znalazłby w sobie coś co mu się nie podoba,krzywe nogi, okropna fryzura, więc czy te teksty w stylu wygląda na 50 czy 60 lat nie są z czystej zazdrości, że mimo takiej przeszłości potrafiła podnieść się, iść do przodu i pozytywnie nakręcac innych ludzi?, świadczy o tym fakt, że dostała drugi program, więc oglądalność jest bardzo wysoka, ludzie chcą oglądać prawdziwe emocje i ona im to daje, pozdrawiam wszystkich, którzy nie akceptują siebie, przez co lubią hejtowac innych, buźka dla was i pozdro środkowym palcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deska, czy ciebie doszczętnie pojepało? Przecież ta sucz zmuszała kobiety do prostytucji, to tak jakby je sama gwałciła! I ty to nazywasz błędem? Niech ktoś z ciebie zrobi siłą i z rozmysłem kur/wę, ciekawe, czy też powiesz, że błąd popełnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ku/rw/a !!! Jak wy tu już taką patuskę uważacie za idolkę, to ja już rozumiem czemu jesteście takie poyebane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy "Różowa Irenka" to ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Irena Gierszewska, to może być ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom jak u cygana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×