Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego on udaje, że mnie nie widzi?

Polecane posty

Gość gość

Automatycznie odwraca ode mnie wzrok, chociaż gdy na niego nie patrzę to czuję na sobie jego wzrok? Co z nim nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z Tobą nie tak, chyba masz schizofrenię jeśli czujesz czyjś wzrok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj sama siebie czy nie robisz tak gdy widzisz znajomego którego nie chcesz spotkać i zagadać. Masz odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuję jego wzrok i kątem oka widzę, że się gapi ale tylko gdy ja na niego nie patrzę. Nie mam schizofrenii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słyszysz kolory? Mnie rozwala czerwony, takie basy, że aż podłoga drży. Wmawiasz sobie to patrzenie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może fascynuje go twoja osoba, ale nie chce byś pomyślała, ze podobasz mu sie. Też gdybym mogła, to na niektóre osoby bym się patrzyła długo, ale wiem, ze mogą poczuć się niezręcznie. Fascynują mnie jako ludzie. Odmienność charakteru. Ze dla nich jest ważny np lans, lub ciuchy.. Albo niektórzy plują na chodnik. Albo fascynuje mnie dziewcyzna, ktora ma minę jak kot srajacy na pustyni, jestem ciekawa, czy w środku się boi, czy uważa ludzi za gorszych. Ale fascynują mnie tez osoby wesołe, inteligentne. Przyglądam sie im z ukrycia, bo rzadko kiedy uczestnicze dwóch życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy po prostu lubią obserwować innych ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wmawiam sobie. Gdy udaję że nie widzę tego, że on mnie obserwuje, on się na mnie gapi. Jednak gdy się mijamy i istnieje szansa na nawiązanie kontaktu wzrokowego, on udaje, że mnie nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd sie znacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pitole już nawet popatrzeć nie można zeby jakaś afektowana laska nie dorobiła do tego filozofii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×