Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mc Kriba

O czym rozmawiać z dziewczyną w samochodzie?

Polecane posty

Gość Mc Kriba

Witam , dziś zabieram dziewczynę UKRAINKĘ na spotkanie/randkę do herbaciarni i możecie mi powiedzieć o czym mogę rozmawiać bo plan na spotkanie miałem jakieś pytania przygotowane a okazało się ze mam przyjechać bo jest zimno i w samochodzie w trakcie jak będziemy jechać tez wypadało coś odezwać sie prawda :O i już jestem posrany choć wiem ze powinien to na luzie przejmować ale chyba ja tak niepotrafień to jest moja pierwsza randka w życiu a mam 26 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotruś 1991, lepiej nie gadaj jak będziesz prowadził:D Zaczynam podejrzewać, że Twoje tematy to provo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie masz tematów do rozmów z kobietą, tylko jakieś durne 'plany' musisz robić, to najwyraźniej nie nadajecie na wspólnych falach, odpuść sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu zapytaj skąd pochodzi, kiedy przyjechała do Polski czy ma rodzeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz rowerem. Unikniesz rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam dzisiaj pierwszą randkę w życiu i nie wiem czy nie zemdleje ze strachu . Chyba nie pójdę bo serce mi tak bije źe sąsiedzi myślą źe dzwony w kościele biją. Co mam robić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam dzisiaj pierwszą randkę w życiu i nie wiem czy nie zemdleje ze strachu . Chyba nie pójdę bo serce mi tak bije źe sąsiedzi myślą źe dzwony w kościele biją. Co mam robić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialem takie pierwsze randki, moze ze 3. Po kazdej z nich mialem lzy w oczach. Nie mialem prawa juz sie odzywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz na wrotkach. Wtedy powiesz ze swietnie sie jezdzi i zacznie sie gatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:37 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mialem randke na rowerach. Ona tak paplala ze caly czas musielismy gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opowiedz jej, że jak zmieniałeś rozrząd to okazało się, że pękła jedna szklanka i musiales przetoczyć wałek, więc zmieniłeś na taki z agresywniejszymi fazami, ale że to V8 to musisz zmienić jeszcze w drugiej głowicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od tego zacznij, żebyś porzucił wszelkie lęki i bądź szczery i otwarty. Polub siebie samego. Miej dystans do wydarzeń, czyli poczucie humoru. Powiedz co w danym momencie czujesz, na przykład, że jesteś zestresowany. Jeśli stres minie to tez o tym powiedz. Jeśli coś cie rozsmieszy - powiedz o tym Rozluźnij się i nie popychaj rozmowy na siłę. W przeciwnym razie ona przejmie twój stres na siebie. Niech rozmowa płynie swoim łagodnym tempem. Nie bój się ciszy i relaksu, a wtedy zobaczysz że ciekawe tematy do rozmowy zaczną same pojawiać się w twoim umyśle. Norbert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jego temat o Ukraince był niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dziś pierwszy raz się pyta . Wtedy stchórzył i sie posrał na rzadko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×