Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co myślicie o 28 letniej dziewicy która nigdy nie była w zwiazku

Polecane posty

Gość gość

czy taka oosba ma jeszcze szanse byc normalna, zyc normalnie i ulozyc sobie zycie czy juz za pozno...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanowczo za późno, powinna na czarno zacząć się ubierać jak greckie wdowy na prowincji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kP30
Wcale, że nie... są jeszcze kawalerowie po trzydziestce w podobnej sytuacji, którzy też chcieli by ułożyć sobie życie. Taka kobieta była by dla nich wręcz wymarzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mysl zle o sobie, ja jestem 41 l prawiczkiem, ale w sumie nie bede zawracal glowy kobietom, bo kazdej by cos nie pasowalo i vice versa. Ale nie mozna siebie przekreslac. Dlamniw to duzy plus, jesli jeszcze z nikim nie bylas, bo ja tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkP30
Hmm....ale i tak wybierzesz sobie kogoś doświadczonego kto wie jak postępować z kobietami. 28 lat to idealny moment i nie myśl sobie, że wszystko zaprzepaściłaś. Idzie wiosna, a wraz z nią szereg okazji i możliwości poznania kogoś, kto odmieni Twoje życie. Tak więc bądź dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma szanse na normalny, szczęśliwy związek bądz kochającą rodzine. Lepsza taka niż zniszczona kobieta z dużym przebiegiem. Powodzenia w poszukiwaniu miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kP30
Właśnie przeczytałem temat jednej z dyskusji, cytuję: "Rozwódka z dzieckiem i bez biustu, czy mam szansę?" Momentalnie pomyślałem o Twoim wątku. Droga autorko, wiesz ile dała by tamta kobieta, aby być w Twojej sytuacji? (pytanie retoryczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że kobieta w tym wieku jest dziewicą to nie jest problemem a może być nawet zaletą dla faceta. Skup się lepiej na tym co sobą reprezentujesz. Na pewno jesteś wartościową osobą, ale może warto znaleźć sobie nowe hobby, zacząć czytać ciekawe książki tak żeby czymś się interesować i mieć o czym rozmawiać. Może zapisz się na siłownie? To też hobby, można o tym pogadać z facetem a jednocześnie polepszysz swoją sylwetkę i tym bardziej zapunktujesz u gościa i piszę to jako facet. Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że się szanuje coś pięknego jak laska jest dziewicą w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zapisz się na siłownie? To też hobby, można o tym pogadać z facetem a jednocześnie polepszysz swoją sylwetkę i tym bardziej zapunktujesz u gościa i piszę to jako facet. Powodzenia usmiech.gif xx Ja chodze :) (nie jestem autorka, ale w tej samej sytuacji) Chodze bo lubie sie zmeczyc, ale nie zauwazylam jakiegos zainteresowania meskiego. Wiadomo, tylko mlode zwracaja uwage ;) mlode czyli takie do 28 dzies... Ale bede chodzic dalej, bo jak juz mowilam - lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już widzę że mamy podobne zainteresowania, moglibyśmy razem ćwiczyć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×