Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zbyt duże pobudzenie

Polecane posty

Gość gość

Cześć wszystkim. Jest mi głupio o tym pisać, cholernie głupio ale jeszcze gorzej się czuje kiedy znowu zawodze. Jestem młodym mężczyzną w wieku 25 lat od roku jestem w związku z 6 lat młodszą dziewczyną. Zawsze mi się mega podonała. Zresztą nie tylko mi. Jakoś 2 miesiące temu postanowiliśmy odbyć nasz pierwszy stosunek razem. Ja jak i ona mieliśmy wcześniej partnerów seksualnych z tym, że ona tylko jednego a ja zanim poznałem ją wiodłem życie z kobietami na jedną noc. Moja ukochana zawsze była to kobieta tempramentna, aktywna i zadziorna. Zawsze mega mnie podniecała ale nie sądziłem, że aż do tego stopnia. Za każdym razem gdy jest obok mnie staje mi na baczność i nie potrafię tego opanować ale najgorzej jest kiedy już zabieramy się do rzeczy. Ona strasznie dominuje w łóżku. Pocałunkami, spojrzeniem, dotykiem doprowadza mnie do szaleństwa , a jeszcze jak zacznie się wyginać wymiękkam. Jak bierze go do ust to wystarczy minuta czasu pomimo tego, że się powstrzymuje spuszczam się. Tak samo jest ze stosunkiem. Jeszcze jest jako tako kiedy to jestem na górze to wytrzymam z 3-4 minuty, ale kiedy to ona przejmuje kontrolę i skacze na mnie, widzę jej piersi momentalnie jest spust tak samo na pieska. Nie potrafię nad tym zapanować, a wcześniej nigdy mi się coś takiego nie zdarzało. Nie mam pojęcia co mam zrobić. Ona się niby uśmiecha i na pozytywy to przekłada ale mi jest strasznie głupio i nie wiem jak mam to wyeliminować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poradzi ktoś coś ? Bo w d***e jestem kompletnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz Ci tu beda pisac ze musisz czesciej konia walic, badz przed samym stosunkiem etc. Prawda jest taka, ze bedziesz zawsze taka p***a co za szybko konczy. Myslisz ze skad biora sie kobiety niezaspokajane seksualnie, marudzace, ze maz szybko sie spuszcza etc. Wlasnie tak sie te Historie zaczynaja. Mysla ze milosc wszystko wybaczy, ale pozniej wygrywa temperament i daja sie porzadnie zerznac komus kto to potrafi......sorry za szczerosc, ti tak samo jak ktos kto ma 20lat i 155cm - juz wiecej nie urosnie i nic na to nie poradzi...life

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta wiodłes życie z kobietami na jedna noc, już ci w to uwierzę. Ci ota jesteś a nie *****cz i tyle Piz duś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×