Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Puffee

Świat według kiepskich

Polecane posty

Gość gość
Ja bardzo lubilam te stare odcinki ze zwariowanymi pomyslami Ferdka, zwlaszcza te z czasow jak byla babka i Cycu. Super byly tez odcinki skupione na Ferdku, Boczku i Paździochu ktorzy ze sobą rywalizowali albo współpracowali. No i Borysek był z******ty, stary erosoman-gawędziarz, i Edzio Listonosz był genialny. Nowe odcinki są za to słabe i nieśmieszne, nieraz nawet wręcz żenujące (wśrod starych tez sie takie zdarzały ale rzadko a teraz prawie wszystkie są słabe). Wprowadzili za duzo nowych postaci ktore wcale nie śmieszą a tylko wkurzają albo nudzą i nic nie wnoszą do serialu. Kiedyś każdy bohater coś wnosił do fabuly a teraz te postacie drugoplanowe to mam wrażenie że pełnią tylko funkcje zapchajdziur. Strasznie popsuli ten kiedyś świetny serial :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogladal dzis ktos nowy odcinek? Ferdek tak schudl ze az niepodobny do siebie. Inni tez sie troche zmienili. Trzeba sie przyzwyczaic do zmian w bohaterach bo dawno nie bylo nowych odcinkoe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zmienili się, dla mnie ta postać adoratora Mariolki irytujaca strasznie jest,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwielbiam odcinki z 2013 r

Ja też uwielbiam odcinek 380 (Glonojad), szczególnie moment, gdy Boczek z zafascynowaniem opowiada o swoim kocie Puszku i końcówkę, kiedy Puszek zachęcony kiełbasą przez Ferdka wszedł do mieszkania Kiepskich i zeżarł rybkę Haliny. ;) Uwielbiam też odcinek 431 (Królowa balu), gdzie Włoch po bigosie dostał sraczki i musiał się wypróżnić i Boczek wychodząc z WC, z winem w ręku, wpuścił Włocha mówiąc: "pogoniło Anglika". <33 Lubię także odcinek 399 (Jutro będzie futro) w którym Jolaśka dostała od męża Waldka futerko i go nie chciała, a gdy Waldek wyrzucił je przez okno, to futro (na nieszczęście) złapał Boczek Arnold. I mu się za to dostało, bo Jolaśka na koniec, gdy Boczek wchodził do szafy (do trumny) wskoczyła za nim, by mu to futro odebrać i go biła w tej trumnie, a Boczek tylko wrzeszczał "ała!" biedaczek. :( Jeszcze jeden fantastyczny odcinek mi się przypomniał - 410 (Złodziejka), gdzie wszyscy kradli, a Ferdek udawał świętego i jazgotał na innych, że to złodzieje, a sam opchnął pamiątkowe nożyce. Kolejny super odcinek to 423 (Easy Rajder) w którym Halina kupiła niemiecki samochód a Paździochowie i Boczek byli zazdrośni. <3 Ja bardziej od starych wolę nowe odcinki, a najbardziej lubię te z lat 2011-2014.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwielbiam odcinki z 2013 r

I jeszcze dodam, że moimi najulubieńszymi bohaterami są Arnold i Marian. Lubię, gdy ze sobą współpracują przeciwko Kiepskiemu jak np: w odcinku 84 (Chatka Wielkiego Władka), odcinku 31 (Perpetum mobile), odcinku 91 (Wór świętego mikołaja) lub też odcinku 39 (Żłopuś) a także 244 (Jak ten czas leci). Sporo tego było, ogólnie trzej bohaterowie - Ferdek, Paździoch i Boczek w serialu często się spierają lub też ze sobą współpracują, ale zawsze lubiłam to zestawienie protagonistów Kiepskich i antagonistów Boczka i Paździocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktorzy ze "Świata według Kiepskich",którzy zmarli: Krystyna Feldman, Bohdan Smoleń, Dariusz Gnatowski,Jerzy Cnota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Marta1990 napisał:

Aktorzy ze "Świata według Kiepskich",którzy zmarli: Krystyna Feldman, Bohdan Smoleń, Dariusz Gnatowski,Jerzy Cnota.

Zofia Czerwińska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świat według Kiepskich jest nominowany do telekamery w kategorii serial 25- lecia, a Andrzej Grabowski w kategorii juror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2018 o 14:42, Gość gość napisał:

Fajny był odcinek jak Paździoch wyjechał na Madagaskar i powrócił odmieniony, później pozostali pojechali, a jak wrócili Paździoch z powrotem stał się chamem, bardzo śmieszny odcinek.

"Znieczulica społeczna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Karoola napisał:

legendarny serial. Kiedyś z całą rodziną go oglądaliśmy hihi

Ja wprowadzili postać Jolaśki to zepsuli serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Kivi1 napisał:

Najlepszy to był pierwszy 🙂

Wtedy to jeszcze był stan surowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszymi odcinkami świątecznymi były Świąteczna ballada o problemach sąsiada i Opowieść wigilijna, a najgorszym Cicha noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×