Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

związek się sypie

Polecane posty

Gość gość

Było już między nami idealnie, plany, spotkania ze znajomymi, szczere rozmowy. Ale ze mną coś się stało. Nie czuję nic. Ani do niego, ani wobec niczego innego. Nic mnie nie cieszy, nie smuci.Wszystko jest mi obojętne. A on mówi, że się odkochałam, że tak bywa. Nie wyobrażam sobie życia bez niego. Ale motylkow już nie czuję. Skąd mam wiedzieć że to już koniec? A nie chwilowe załamanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończ p******ic i zacznij cieszyc się życiem. Doceń to co masz i ciesz się z rzeczy małych, trza myśleć pozytywnie. Życie cie rozczarowało? Ile masz lat? Stawiam 23-27. Trza przewidywać takie rzeczy, szara codzienność jest rzeczą normalną, a ludzie głupi robią głupie rzeczy bo myślą że coś zmienią, NIE ZMIENIĄ!! Potem zostaje rozpacz, żal do siebie i rany u bliskich byłych osób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie depresja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Nie czuję nic. Ani do niego, ani wobec niczego innego” „Nie wyobrażam sobie życia bez niego” x Nie przejmuj się, okres nie trwa wiecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego tak jest. teoretycznie wszystko mi się układa - z nim, w pracy, ze zdrowiem. Cego chcieć więcej? nie potrafię się tym cieszyć. Wszystko planuję, myślę, zastanawiam się. Porównuję do innych. To chore, wiem. Tęsknie może nie za nim, bo on jest, ale za sobą samą, która go kochała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×