Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rzadkie imię dla chlopca 2018

Polecane posty

Gość gość
gość 2018.03.20 a kto to jest chrzesnik wiesniaku bez szkoly? chyba raczej chrzesniak. XXX kto tu jest wieśniakiem bez szkoły??? Jest matka chrzestna, ojciec chrzstny, więc chrzestniak i chrzestniaczka, a prawidłowo syn chrzestny i córka chrzrestna. No ale nie ma to jak się mądrzyć i pouczać innych podczas gdy samemu się wiedzy na ten temat nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to Damian , Konrad , Karol Jan , Jaśiek , Julian Kuźwa jest tyle ładnych no Remek to jak dla starego chłopa Leonard poważne jak i Leon mi się kojarzy z wieśniakiem co bimber pędzi nie wiem Krzysiek , Czarek Robert no imion jest mnóstwo fajnych A Filipów , Antków to co się dziwisz lemingi i ich moda jedno za drugim lezie to i tak jest u nas jeszcze Nikodemów dużo i Kubusiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie cos jeszcze usmiech.gif Tymoteusz i Remigiusz Tymoteusz i Leonard Tymoteusz i Franciszek x do Tymka pasują wszystkie.. ja odrzuciłabym Franka bo strasznie popularny - miejsce 5. w zeszłym roku, dla naszych dzieci to imię nie będzie już miało uroku.. Podoba mi się i Leonard i Remigiusz, z tym że Leonard musi pasować do nazwiska bo nawet Leonard Nowak nie brzmi dobrze.. Remka nadano w zeszłym roku 231 razy (miejsce 101.), a Leonarda 299 razy (miejsce 92.) więc podobnie. Tymoteusz i Remigiusz chyba brzmią lepiej razem przez podobne końcówki ale Leonard jest również ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwo ,nie wiem czy było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie Franek ,znam prawie 12 latka a ciągle mówią do niego Franio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pierwszej listy spodobal mi sie Kazimierz i jest chyba w tym momencie najrzadziej nadawanym imieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazimierz jesr czesciej nadawanym imieniem niz Andrzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazimierz tez najbardziej podobal mi sie i chyba najlepiej pasowal do Tymoteusza. Ciekawe jakie imie w koncu nadano. Zamiast Bernarda dalabym Barnim, tez pasowalby do brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

U mas będzie Staś.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość Iga napisał:

U mas będzie Staś.

 

szaleńczo wręcz "rzadkie" imię... chyba z pół roku musieliście szukać, żeby tak oryginalne znaleźć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×