Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość feninistki to szmaciary

Fakt pozostaje że wyzwolone singielki są tylko szmatami

Polecane posty

Gość feninistki to szmaciary

ale same tego nie widzą bo propaganda feminizmu im zrobiła wode z mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu Marcina rzuciła dziewczyna. Cud że tak długo wytrzymała, ale cóż, zdarza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A samotni mizogini są tylko obleśnymi eunuchami. To gorszy syf niż pedał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzwolone szmaty
taaa bo dawanie du*py po mieście to teraz babski szczyt sukcesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj nie.ma.kobiet tylko szmaty dlatego sa marsze szmat iczarne protesty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj pan anty nastawiony do pań. Są różne kobiety nie tylko szma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
018.03.23 No cóż.. gdy kobieta urodzi ci potworka z cyklopią, dzieciaka z zespołem Downa i całym spektrum schorzeń( zawsze dzieci z zespołem Downa maja inne poważne schorzenia), gdy ci powije "dziecko " bez głowy albo bezczaszkowca to przestaniesz wyzywać kobiety uczestniczące w czarnych protestach od szmat. https://pl.wikipedia.org/wiki/Cyklopia https://library.med.utah.edu/WebPath/TUTORIAL/PRENATAL/PREN035.html Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy dopiero wylezie szydlo z wora jak się okaże że będzie mały cyklop. Chodzi o faceta oczywiście. Tak czy srak to nadal dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie ma obowiązku rodzic cyklopa albo bezczaszkowca. Jak tak komuś zależy na sadyzmie to niech męczy własną kobietę. Od innych won. Dla mnie bezgłowe stworzenie to nie dziecko. I nie mam obowiązku męczyć się 9 miesięcy żeby to z siebie wydalać a następnie cierpieć, patrzeć jak to coś zdycha podłączone do rurek bo jakiemuś panu sadyście albo pani sadystce tak się chce. A pilnować własnych ku****s i własnych macic . Od obcych odczepić się. Babska macica to własność kobiety. I w końcu zalegalizować możliwość streylizacji. Niektórzy sadyści chcą sprowadzić kobietę do wiecznie szczennej suki której obowiązkiem jest wiecznie spółkować z ślubnym najlepiej bez zabezpieczenia ( wg jooordjo sjuriso i pracowników wielu aptek korzystających z klauzuli sumienia) i chodzić wieczne z brzuchem. Ten kraj to skansen kołtuństwa pod ty względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież aborcja w przypadku cyklopa jest dozwolona więc o co ten krzyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:56 Jeszcze jest dozwolona według prawa. W praktyce często gęsto kobieta idąc z naręczem dokumentów do szpitala jest odsyłana z kwitkiem bo nikt nie chce wykonać aborcji pomimo tego że ma do niej prawo. Wyjściem jest aborcja na Słowacji albo tu na miejscu gdzieś w gabinecie prywatnym. Czytaj gazety. Czy ktoś taki jak Kaja Godek, Fundacja Życie i Rodzina ( i wiele innych tego typu fundacji powiązanych ze sobą) oraz Ordo Iuris coś ci mówią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że wiele osób uważa Gazetę wyborczą za g... Nie mniej jednak potrafią sporo wyniuchać i czasem napisać coś sensownego. Niedawno w wydaniu z 24-25 marca ( Magazyn Świąteczny) zamieszczony został artykuł o Ordo Iuris i jego powiązaniach z innymi organizacjami na świecie. Artykuł pt. W sieci nowego średniowiecza. Wszytko ładnie opisane. Podane są również źródła ( strony internetowe) i można samemu się przekonać. Chcą przywrócić poprzedni "ład" na świecie, za pośrednictwem kontroli urodzeń zmuszając do rodzenia wszystkiego po to by powrócił dawny podział na nadludzi i plebs( monarchia, arystokracja). To tak w skrócie.Tam jest więcej szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktem jest że mizogini wyznający tradycyjne wartości to chłopki z małym przyrodzeniem, z kompleksami, bez sukcesów życiowych, jakichkolwiek sukcesów życiowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baba która daje du•py na lewo i prawo, za darmo czy za kase to zawsze jest SZMATA, bez dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kim jest facet, który w te szmaty wkłada swoje przyrodzenie? Chyba jeszcze większą szmatą, bo robi to z świadomością szmacenia siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jest szmata ale wam meskie szmaty imponuja bo doswiadczeni nam takie kobiety nie imponuja i nie przyklaskujemy takim zachowaniom w przeciwienstwie do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem w jakim towarzystwie się obracasz, że nabyłeś takiego przeświadczenie o tym że kobietom takie coś imponuje. W moim otoczeniu kobiety uciekają przed takimi mężczyznami. No ale widocznie, to w czym tkwisz społecznie, jest dla Ciebie standardem obecnych czasów i jest akceptowane skoro w tym jesteś. Ja nazywam wszystko po imieniu. Szmacenie jest szmaceniem i nie ma znaczenia w tym przypadku płeć. To co napisałeś jest tylko dla mnie marnym tłumaczeniem postępowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×