Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PolskaUkraina

Mam napisać coś do kobiety z która byłem na randce , spotkaniu czy nie

Polecane posty

Gość PolskaUkraina

W NIEDZIELE 2018-03-18 MIAŁEM SWOJĄ PIERWSZĄ RANDKĘ / SPOTKANIE Z ELENĄ 23 lata Z UKRAINY w Herbaciarni A JA 26 LAT MAM. I chciałbym też do niej teraz napisać coś bo wiem ze ja ja tego nie zrobię to raczej sama nie nie odezwie od początku było tak ze ja pierwszy do niej napisałem na portalu randkowym Tinder i zawsze ja pisałem i dopiero odpisywała nigdy sama pierwsza nie napisała do mnie --.--' Co mogę teraz do niej napisać, i dowiedzieć sie jakoś , czy spodobałem sie jej czy , spotkanie spodobało się i ze chyba byłem mało wygadany i zestresowany ale to moje pierwsze takie spotkanie w zyciu było ? jak to napisać , brak kompletnie weny twórczej możecie mi pomóc HELP ? CZY chce nadal się spotkać jak będzie miała czas choc mówiła ze tak tylko ze za 2 tygodnie bo teraz na ten weekend jest omówiona z kimś i to już było zaplanowane od 3 tygodni ? Pomożecie . Bardzo mi na tym zależy Jak zabrałem ją z pod bloku i jechaliśmy samochodem rozmawiamy i w herbacirani rozmawiliśmy i już wam mówię jakie tematy poszły , choć czasem miałem problem aby ja zrozumieć ? 1 Pierwsze co to jak ja zobaczyłem to powiedziałem Cześć i dałem całusa i jak szliśmy do samochodu pytałem sie , co tak przedkłada godziny spotkania bo miało być 16 a wyszło na 17 mam byc u niej 2 Czy podoba się jej w Polsce czy chce tu zostań na dużej , mówiła ze tak i jest tutaj 1 rok teraz stara się o jakięś karte pobytu czy coś takiego nie wiem o co chodzi z tym wszystkim 3 Pokazywała mi w telefonie jakieś koty sfinski ze opiekuje sie nimi 4 Mieszka w kawalerce i chyba szef jej odtrąca z wypłaty a mowiła ze chce to remntować 5 Mowiła ze matke ojca babke w ukraine i siotre starsza itd z z babką ma najlepszy kontakt nawet rozmawiała z matką przez chwile przez telefon ale nic nie zrozumiałem tylko k***a słowo smiech.gif hehe coś tam się wypytałem i dowiedziałem się ze dom buduje ojciec itd 6 Ze lubić chodzic na kawe do centrum handlowe Sukcesja w lodzi ale gdzie dokładnie to zapomniałem chyba to wszytko wina stresu mojego 8 Ze chodzi na jakieś rock n roll to chyba jakieś tance sa i siłownie i ze ma jakaś karte tylko nie multisport tylko inną i za darmo 9 czy planuje gdzieś na wakacje wyjechać mowiła ze chciala by na tydzien do ukrainy wyjechac bo teschni i ze na woodstock jechac TO CO MAM TERAŻ NAPISAĆ DO NIEJ , POMOŻECIE MI , PO POLSKU OCZYWIŚCIE BO ROZUMIE WSZYTKO !!! PUSTKA W GŁOWIE !!!! CZEKAM Z NIECIERPLIWOŚCIĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz po prostu: -część co robisz? I rozmowa potoczy się sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapros ją do pubu z muzyką rockową na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×