Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wytrysk w buzi bez mojej zgody

Polecane posty

Gość gość

Spotykam się z facetem od kilku miesięcy. Od 3 miesięcy pieścimy się i kochamy oralnie. Dotychczas zawsze jak pieściłam go ustami to uprzedzał mnie że zaraz dojdzie. Ostatnio było inaczej - doszedł w moich ustach, pomimo, ze wiedział, ze tego nie chciałam. Mi jednak to się spodobało i bardzo podnieciło. Zastanawiam się jednak czy on po prostu nie potraktował mnie jak szmatę?nie okazał w ten sposób braku szacunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. W jego oczach jestes k***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a połknęłaś chociaż ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz mi się zdarzyło że polknąć musiałam, zapilam wodą i poczułam się jakbym właśnie obiadek zjadła. Buahaha. Ejj Ty!! Odpowiedź satysfakcjonująca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robespierre
przypomniał mi się kawał :) w pewien piękny piąteczek wraca zmęczony facet po całym tygodniu pracy do domu. żona widząc zmęczenie na jego twarzy wpada na pomysł poprawienia mu nastroju: -kotku, widze jak ciężko pracujesz, to może zrobie ci lodzika? tylko wiesz... bez połykania bo strasznie tego nie lubie... zaskoczony mąż nie miał nic przeciwko więc opuścił spodnie i zaczyna się 'relaksowac'. po pewnym czasie gdy juz prawie było po wszystkim żona odchyla lekko glowe aby wyjąć sprzęt z ust ale nagle czuje mocny chwyt z tylu glowy ktory jeszcze bardziej ją przybliża. facet zaczyna wydawać straszliwe jęki aż w końcu puszcza jej glowe i zaczyna ubierac spodnie... żona, tak jak by miala cos w ustach zaczyna krzyczec: - nie tak się umawialiśmy (tfu, tfu)! nie mialeś kończyć w moich ustach! - oj tam, oj tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×