Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćola1993

Zostane utrzymanka

Polecane posty

Gość gośćola1993

Poszukaje Pana po 30 zadbanego z klasa na stały układ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z jakiego miasta jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiedź: Szukaj raczej takiego około 40 lub po. Młodsi zazwyczaj nie mają jeszcze kasy na utrzymankę i mentalnie są raczej za skokiem w bok na jednorazowe bzykanko a potem do żoneczki.Ci po 40 jak mają kasę i są znudzeni swoimi starzejącymi się żonkami, to inwestują w utrzymankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola1993
Kraków Rzeszów Będzie ciężko znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy w jakim towarzystwie się obracasz. Jeżeli masz wejścia w śmietankę biznesowo-medyczno- prawniczą, masz przyjemną aparycję i ładną figurę, trochę humoru i umiejętności aktorskich, to nie będzie ci trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola1993
Próbowałam szukać na Internecie ale pełno oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co oferujesz w zamian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola1993
Szczegóły wysyłam w email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Internet to głupi pomysł. Możesz trafić na zboka lub handlarza żywym towarem. Musisz bywać w towarzystwie ludzi z kasą a ściślej mężczyzn z kasą a wtedy prędzej czy później dostaniesz ciekawą propozycję. Dobre topowe lokale i kluby, teatr, opera, kluby spa, targi biznesowe, wystawy. Chyba , że zadowala cię smoluch z warsztatem samochodowym lub sklepikarz z masarnią czy diler prochów. Wtedy niewiele trzeba się starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola1993
Mieszkam w Małej miejscowości a w większym mieście większe możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez se nigeryjczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W małej miejscowości są zerowe możliwości. Możesz być co najwyżej utrzymanką wójta czy klechy. Plotkarskie środowisko, twój status nie utrzyma się w tajemnicy, sam twój patron chlapnie gdzieś jęzorem i klapa, jesteś wystawiona a on chodzi w chwale jurnego byczka , ciebie zostawia na lodzie i znajduje sobie następną naiwną gąskę. Oszczędź trochę na ciuchy, kosmetyczkę , liźnij języków obcych i wybywaj z domu do większego miasta. Sama stwierdziłaś, że daje większe możliwości. Bywaj tu i tam, jak powyżej pisałam, bądź miła, nie nachalna i nie arogancka a trafisz na swego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola1993
Dziękuję bardzo mi pomogłaś. Teraz patrzę na to trochę inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćf
Ja jestem z Mielca i chętnie zasponsoruje dam pracę prowadzę firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćf
Napisz ile masz lat ? Jesteś mężatką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za firmę prowadzisz gościuf ? Koszyki wyplatasz czy w warzywniaku marchewki polerujesz, naiwniaku z małym fiutkiem w obsranych gaciach i dużym wężem w dziurawej kieszeni ? Bujaj się od dziewczyny, która chce być damą w salonach a nie kocmołuchem z opcją podymania na węglu w piwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćf
Jest to średnia Firma zatrudniająca ok 50 osób. Jak masz kompleksy z małym penisem i ****asz na weglu to Twoja problem ... Widać kobieta nie zainteresowana to się nie narzucam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola1993
Zostaw email. Sprawdzę czy jesteś realny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki po 30e
Głupia piiippoo za robotę sie wes a nie utrzymanka bede ty masz jaki honor jakieś ambicje zyciowe cale życie masz zamiar być scierka-dupodajka,zastanów sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazlam mojego sponsors na sugardaters

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola, daj sobie spokój z takimi jak gośćf, pseudobiznesmen. Chyba nie jesteś w tak wielkiej desperscji, żeby wiązać się z pionkami ? Inwestuj w siebie i wyzwól się z małomiasteczkowych klimatów. Tam ani kasy, ani prestiżu, ani tchnienia świata. Szukaj takich , których stać na utrzymanie topowej dziewczyny. Niech ci zafunduje na 2-3 miesiące apartament w Mediolanie, Lizbonie czy Londynie, właściwą kasę i chociaż auto średniej klasy. Niech ci wynajmie porządne mieszkanko , powiedzmy w Krakowie. Nie schodź poniżej tego poziomu. Jeśli być utrzymanką, to tylko kogoś z kasą i klasą. Młodość przemija, a czas poświęcony komuś musi procentować w przyszłości. Pisałam ci wczoraj.Ceń się i swój czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×