Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nikt mnie już nie pokocha

Polecane posty

Gość gość

Mąż się we mnie zakochał, ale nigdy mu się nie podobałam. Twierdzi, że pokochał mój charakter, a nie wygląd bo zawsze marzył o kobiecie z dużym tyłkiem i biustem. Już zanim go poznałam byłam zakompleksiona, ale teraz już nawet nie patrzę w lustro bo jestem załamana. Wyszukał mi kompleksy jakich nigdy nie miałam, nie podobały mu się moje włosy, narzekał, że mam liche i po pewnym czasie jeszcze zaczęły mi wypadać choć wcześniej nigdy nie wypadały... Jestem zdołowana, przed poznaniem go tańczyłam, uprawiałam sporty, byłam aktywna i wesoła, teraz tylko wychodzę z domu, gdy naprawdę muszę. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogonić gnoma! Pokochać siebie! Świat jest pełen fajnych facetów! Daj im szansę i sobie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozstać się z toksycznym typem, który uprzykrza Ci życie i dołuje na wszelkie sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taki zamiar, nie kocham go już, ale mamy dziecko i to nie jest takie proste żeby się od niego uwolnić. Wiem też, że nawet w dalszej przyszłości nikogo sobie nie znajdę, bo mam dziecko i przeszłość, jestem nietrakcyjna, do tego bardzo nieśmiała i nudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy z niego taki Adonis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można być takim debilem i powiedzieć kobiecie coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci to ogólnie gnoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:19 wypraszaszam to sobie gnojowico!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wolalabys by Cie kochal za wielka d**e i cyce?Naprawde ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby czemu? Niby jestes inny? serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja bym chciala zeby mnie ktos pokochal za charakter a nie tylko za cycki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto Ty jestes szczesciara ! Ile kobiet jest nieszanowanych bo facet je " kocha" za wielki tylek i biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o to, że chcę aby pokochał moje cycki, ale po prostu nigdy mu się nie podobałam. Zawsze gapił się na inne, krytykował mój wygląd, ale twierdził, że nie jest ze mną tak źle bo kocha mnie za charakter. Wiem, że to brzmi strasznie żałośnie, ale byłam wtedy bardzo samotna, zakochałam się w nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkie tyłki i cycki to domena grubasek, gwiazd por/no i celebrytek znanych z tego, że są znane. Wątpię by Twój Adonis chciał grubaskę a inna pewnie na niego nie spojrzy, bo takich szczupłych z wielkim przodem i tyłem, to za wiele nie widuję i jak już to są oblegane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×