Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak mam schudnąć kiedy cala moja rodzina dużo je?

Polecane posty

Gość gość
Właśnie zaczęłam odchudzanie z Foreverslimem.Wybrałam go ze względu na tak dużą ilość pozytywnych opinii.Nie liczę na jakieś cuda ale jeżeli udało by mi się schudnąc ok.10 kg to już będę bardzo zadowolona.Idzie wiosna trzeba coś ze sobą zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Tytko
Chcesz zmiany o której zawsze marzyłaś? Nie wiesz jak zacząć? Sięgnij po najprostsze rozwiązanie w Internecie ! https://www.igortreneronline.pl I odchudzanie staje się proste jak nigdy dotąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonalna pomoc w drodze do wymarzonej sylwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się udało z tabletkami Foreverslim. Straciłam 11 kg. Wyrzuciłam z diety dużo pozycji, wszystko co szkodliwe i mam nadzieję, że teraz już nadwaga nigdy nie powrócić. Tabletki Foreverslim działają, chociaż sama średnio w to wierzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś myślałam że sylwetka 'gwiazd' jest nie do osiągnięcia. Spróbujcie potestować tabletki na odchudzanie Foreverslim. Brałam 3 miesiące, pełną kurację. Schudłam łącznie 9kg. Dobry efekt. Dodatkowo, doskonałe hamowanie łaknienia. Utrzymuje się przez to świetnie zaplanowaną dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie dziekuj

Zamknij lodówkę na klucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

Nie wiem jak autorka poradziła sobie z problemem, temat stary, ale moze ktos ma podobny problem dlatego komentuje. 

W moim rodzinnym domu jadło sie dosyc tlusto.  Jako nastolatka stopniowo odchodziłam od takiej diety wymawiając sie zlym samopoczuciem po tłustym jedzeniu, co zreszta bylo prawda. Bylo troche gadania ale dla mojej mamy wazne bylo, ze jem, wybierałam z rodzinnego jadlospisu to co mniej tłuste i jadlam normalne porcje, wg bliskich jak wróbelek. Z czasem zdobylam opinie tej co  zdrowo sie odżywia, choc do zdrowej diety bylo ml jeszcze daleko.

Na miejscu autorki poszlabym do lekarza, zaslaniala jego opiniami i badaniami, czesc posilkow robila sama z dostępnych w domu produktow, walczyła o  zakup wiekszej ilosci warzyw, generalnie zaslaniala sie dieta lekkostrawna i zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alko990

Masz problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alko90

Fajna rodzinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L0ko spoko

Normalnie, niech jedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzalka

Masz swoją dietę a co cię inni interesują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerard UU

Mam podobnie jedzą jak szaleni 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikaww

Cały czas na topie są głodówki i ograniczanie kalorii, czyli modne diety 1000 kcal, diety wysokobiałkowe, oczyszczające warzywno-owocowe, które nie mają potwierdzenia w badaniach naukowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.
20 minut temu, Gość Dominikaww napisał:

Cały czas na topie są głodówki i ograniczanie kalorii, czyli modne diety 1000 kcal, diety wysokobiałkowe, oczyszczające warzywno-owocowe, które nie mają potwierdzenia w badaniach naukowych

Potrzebujesz badan aby wiedziec, ze jedzac za duzo bedziesz tyla?  Analogicznie, zmniejszając porcje masz szanse schudnąć. 

Dieta MZ nie potrzebuje badan, dziala od wieków z korzyścią dla zdrowia. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algora

Wodę, soki i herbatę pij między posiłkami. Na pół godziny przed jedzeniem wypij szklankę wody mineralnej – wypełnisz żołądek i szybciej poczujesz się syta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguska21

Odchudzanie nie będzie efektywne, jeśli masz wolny metabolizm. Do jego spowolnienia przyczyniają się nierozsądne diety, zły styl życia; 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Moim zdaniem nie ma obecnie lepszego środka wspomagającego odchudzanie jak Slimunox. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aka34

A moim najgorszego nie ma jak slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edek z

Na łańcuch lodówkę zamknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek7

To nie patrz jak jedza 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek

Zamknięcie lodówki nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, doskonale rozumiem autorkę wątku. Parę lat temu zdiagnozowano u mnie cukrzycę, która całkowicie wywróciła mi życie do góry nogami. Musiałam zrezygnować z niektórych produktów, a w moim domu dominowała kuchnia polska czyli jedzenie dość tłustych potraw. Duuużo czasu minęło zanim przestawiłam się na inne jedzenie, bo wszyscy wokół jedli co wcześniej. Do tej pory kiedy jestem gdzieś w gościach zwłaszcza na święta rodzinka częstuje mnie tymi smakołykami choć już od lat scenariusz jeden bo głodna bym była gdybym swojego nie przyniosła:)Także takie pocieszenie, że można coś zmienić tylko to wymaga dużo samozaparcia zwłaszcza gdy jesteśmy w tym sami. Pozdrawiam ciepło i życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona

to wymaga dużo samozaparcia

 

RACJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Ja przez brak samozaparcia poległam na odchudzaniu

 

RACJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

Zobaczę ja dopiero zacznę odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Odchudzanie zawsze wymaga samozaparcia bo musimy zmienić styl życia, nawyki żywieniowe i zacząć trenować.Ja dzięki fit2be.pl ten temat ogarnęłam.Nawykiem moim jest regularność jedzenia i przygotowanie wcześniejsze posiłków.Trenuję 3 razy w tygodniu, 2 razy w klubie i 1 raz w plenerze.Schudłam i co ważne kontroluję wagę cały czas i na pewno nie dopuszczę żeby te stracone 16 kilo wróciło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXX78XXX

zacząć trenować

no właśnie ciężko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Dnia 22.03.2018 o 08:48, Gość gość napisał:

Mam 17 lat i jeszcze mieszkam z rodzicami. niestety oboje moi rodzice maja nadwage i w sumie nic w tym dziwnego bo jedzą dużo i tłusto, namawiajac mnie do tego samego. Jak mam schudnac przy takiej rodzinie?

ale co ciebie interesuje rodzina, niech jedzą jak chcą.

obiady jedz połowe mniejsze niz zawsze. 

a sniadania i kolacje to chyba już sama mozesz sobie zrobić? i sama zadecydować ile?

bo nie wazne jest co jesz - tylko ile jesz...

jeśli nigdy się nie odchudzałaś? to wystarczy że przestaniesz jeść słodycze 

i mniej jesz i dużo schudniesz 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xenia

U mnie dzieci więcej jedzą 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xenia

U mnie dzieci więcej jedzą 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×