Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy Clint Eastwood jest przystojny?

Polecane posty

Gość gość

Pytanie do kobiet: czy Clint Eastwood jest (powiedzmy jak był młody) przystojny? Czy podoba wam się taki surowy typ faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był przystojny, nawet jak był starszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest przystojny nawet teraz. A dawniej, to w ogóle był z niego bardzo seksowny, męski i charyzmatyczny mężczyzna. Jego syn, który także gra w filmach, również wdał się w ojca, jeśli chodzi o wygląd. Westerny z jego udziałem, to było coś. Pamiętam, jak pierwszy raz zobaczyłam go w jakimś filmie, z tego gatunku właśnie, to nie mogłam się na niego napatrzeć. Nie obchodziła mnie fabuła, ani inni aktorzy, tylko on. Moim zdaniem, on był, jest i będzie jednym z najprzystojniejszych aktorów świata. Robi też dobre filmy, ma talent do reżyserki. Ale wygląd, to miał i ma na plus, jak najbardziej. Jest w nim jakaś tajemnica, charyzma, wiele cech naraz. Nie wiem, jaki jest prywatnie, bo nie zawsze wygląd idzie w parze z charakterem, ale fizycznie, to podobał mi się od zawsze. Jego syn, poza nazwiskiem, odziedziczył po nim naprawdę dobre geny. Kiedyś widziałam zdjęcie, na którym razem zapozowali, to ani jednemu, ani drugiemu nie można odmówić urody i tego diabła w oczach, hehehe. Tak, Eastwood(y) się udał(li) Bogu, heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest przystojny.:-) lubię taki typ mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obecnie zdziadziały pryk stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
Nigdy mi sie nie podobal. Paul Newman byl zawsze moim faworytem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×