Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Macie szybkie i skuteczne sposby na wyjscie z przeziebienia

Polecane posty

Gość gość

od 2 dni mnie meczy.Okropny katar, podwyzona temeperatura.Macie jakies skuteczne i szybkie sposby na wyjscie z tego stanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymocz stopy w gorącej wodzie , w trakcie dolewaj coraz barrdziej gorącej .po 10 min wyjmij nogi , osusz , załóż skarpetki i do łóżka. Jutro katar będzie zdecydowanie mniejszy .Oprócz tego wit C 1500 mg jeden raz dziennie . Mozesz też wziąć fervex ale niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ibuprom max co pare godzin. Psikawka do nosa. Raz sie schlalam wódką przeokropnie i wstałam zdrowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyspanie sie, wygrzanie. Do tego miod, cytryna, herbatka z lisci malin, czarnuszka Jak ktos lubi to tez syrop z cebuli i czosnek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perla

Dla mnie domowe środki sa bardzo dobrym wyborem, myślę, że warto je stosowac, ale mnie złapał straszny ból pleców etc i ogólnie np gardan bardzo mi pomógł, bo szybciutko zadziałał na mój organizm i wydaje mi się, że to jeden z takich lepszych leków, które sa bardzo skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

polecam herbate z imbiru z miodem. stawia na nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Babka, lipa, dziewanna po łyżce zaparzyć w litrze wody. Dodać miód i cytrynę. Przelać do termosa i pić przez cały dzień. Najlepiej w łóżku. Szybko pomaga. Zdrowia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×