Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwonytyłeczek

spanking

Polecane posty

Gość czerwonytyłeczek

Przeglądam czasem tutejsze tematy i widzę, że mało pisze się o spankingu. a ja mam wrażenie, ze to dość popularna forma gry wstępnej/zabawy erotycznej. Ja osobiście bardzo lubię w ten sposób zabawić się z mężem. Na początku nie wiedziałam jak mu o tym powiedzieć. Jak się przełamałam okazało się, że on tez często ma ochotę przełożyć mnie przez kolano i zająć się moim tyłkiem. Ciekawi mnie jak często wy to praktykujecie? Jak to u Was wygląda? U nas zwykle zaczyna się od droczenia. Mąż wtedy zaczyna podejrzewać, ze mam ochotę na parę klapsów albo i coś mocniejszego. Jest to super wstęp do ostrego seksu. Jeszcze nigdy nie zdarzylo nam się, że dał mi lanie za jakieś przewinienie- kłótnię czy wybryk. Czasami myślę, ze byłoby fajnie ale nie wiem jak, tak naprawdę, bym zareagowała. Zabawa zabawą ale nie wiem czy duma pozwoliłaby mi dać się ukarać naprawdę :P W marzeniach mnie to jara ale nie ufam sobie jak bym się zachowała, gdybym oberwała w rzeczywistości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wasze dzieci tez bije? podnieca go to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonytyłeczek
A kto powiedział, ze mamy dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawiłam się z sąsiadami mieszkającymi piętro niżej w dawanie lania. Miałam 12 lat - oni jeden 13 drugi czternaście. Tylko nie wiedziałam wtedy, że to się nazywa spanking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile teraz masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×