Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zablokowali mnie na FB !!! Co to ma znaczyć?

Polecane posty

Gość gość

Napisali mi, że stwierdzili nadmierną aktywność i wylogowali mnie. Kazali wysłac wyraźne zdjęcie twarzy. Wysłałam. I doopa. Nie mogę wejść na fb :O Co jest? Miał ktoś tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, mimo, że nie mam zdjęć swoich jak blokują to niech spadają na drzewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal jestem zablokowana. Jakaś masakra słuchajcie :( A czekałam właśnie na przyjęcie zaproszenia od osób, których ponad 10 lat nie widziałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PATRZCIE CO ZA CHVJE! Nie możesz teraz skorzystać z Facebooka Sprawdzamy przesłane przez Ciebie zdjęcie. Stale czuwamy nad Twoim bezpieczeństwem. Do tego czasu nie będziesz mieć możliwości korzystania z Facebooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czule o mnie dbają, że aż mnie kvrwa zablokowali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może hasło zbyt dużo razy wpisywalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, automatycznie przy każdym wejściu byłam zalogowana na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nawet dyktowali kogo moge zapraszać do znajomych. Wyskakiwał komunikat czy na pewno znam tę osobę bo nie popierają zawierania znajomości z obcymi. Po czym opcja zaproszenia znikała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani powyżej to idealna kandydatka do czipowania. Przecież czipowanie zwierząt, peki, FB to przyzwyczajanie do kontroli i manipulacji. Następny krokiem w tym rozbiegu będzie czipowanie ludzi. A potem jedną decyzją i jednym ruchem będzie można pozbawić miliony ludzi jedzenia, wody i dachu nad głową. Tak - ponieważ nawet zamki w drzwiach będziecie otwierać czipem, a nie kluczem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...tymczasem w laboratoriach potrafią już kierowac zachowaniem , poziomem agresji i wyborami zaczipowanych szczurów ... :O A co do FB to jeśli mam kaprys i życzenie, mogę sobie nawet dodać do znajomych samego króla lwa i kaczora donalda, i chxj im do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to fajnie, bede se czekać ALE gorzej jak debile wielcy eksperci stwierdzą , że to nie moja twarz i mnie zbanują na amen za niewinność :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, czy celowo manipulujesz wypowiedzią? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana 345
Straszny dramat bo nie można skorzystać z facebooka.:-) Ludzie to mają za przeproszeniem nas/rane w głowach. Z każdą pierdołą lecą na facebooka żeby się pochwalić i wyleczyć kompleksy.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A co do FB to jeśli mam kaprys i życzenie, mogę sobie nawet dodać do znajomych samego króla lwa i kaczora donalda, i chxj im do tego." Nie, nie mozesz. FB to własność prywatna. Mogą zrobić co im się podoba i ty nie masz prawa się zbuntować, ponieważ rejestrując konto zaakceptowałaś regulamin a akceptacja postanowień zawartych w regulaminie jest jednoznaczna z zaznajomieniem się z nim a w regulaminie może boga walnąć paragraf, ze polajkowanie profilu króla lwa będzie ścigane przez policję i chüj, nie możesz im tego zabronić bo to PRYWATNA DZIAŁALNOŚĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No to sobie poczekasz... za działanie facebooka odpowiadają nie ludzie tylko sztuczna inteligencja. A jej nie przegadasz, jeżeli SI uzna, że nie to nie i cześć. Facebook po prostu jest zbyt duży i generuje zbyt dużo treści, aby ludzie byli w stanie skutecznie moderować go na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a w regulaminie może boga walnąć paragraf" X Durny automatyczny słownik w androidzie... miało być "mogą sobie" a zamienił na "może boga" no witki opadają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No to sobie poczekasz... za działanie facebooka odpowiadają nie ludzie tylko sztuczna inteligencja. xx Odpowiadają algorytmy. Sztucznej inteligencji w wersji pożądanej jeszcze nie wynaleziono ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... :( to nie jest pocieszające. To jest straszne raczej. Wolałabym już jednak żeby sprawdzali to ludzie. :O pfff Fajnie :( Nie latam ze wszystkim na fb. Założyłam go 3 dni temu. Miałam tam tylko 1 zdjęcie w profilu. Długo się nie nacieszyła odnawianiem znajomości :O Mam złe przeczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ana 345 dziś Straszny dramat bo nie można skorzystać z facebooka.usmiech.gif Ludzie to mają za przeproszeniem nas/rane w głowach. Z każdą pierdołą lecą na facebooka żeby się pochwalić i wyleczyć kompleksy.usmiech.gif x Dokładnie + to że FB i tego typu portale to 100% inwigilacja użytkowników, a głupi plebs ładuje całe swoje życie do wglądu nie tylko milionów użytkowników, ale wszelakich instytucji które śledzą i zbierają wiadomości od A do Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd sztuczna inteligencja może wiedzieć że nie znam sie akurat z aczorem donaldem :P zastanawiam sie jak ten od fb sie na tym dorobił ?? skoro to darmowe jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jakoś tych inwigilujących instytucji nie blokują a porządnych obywateli tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A panie powyżej co tak gdakają to pewnie same co 15 minut sprawdzają kto co dodał a jak jeszcze nie dodał to irytacja co tal długo! hahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Durny automatyczny słownik w androidzie... miało być "mogą sobie" a zamienił na "może boga" no witki opadają.... :D hahaha no bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzięki fb wiem wszystko o swoich sąsiadach, łącznie z wystrojem kibla i nowym nabytkiem w postaci clotrimazolu na grzybicę pochwy, podczas gdy oni nawet mi dzien dobry nie mówią jak to przystało na dzisiejsze czasy i myślą, że nic o nich nie wiem :D hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NamysłówNIEistnieje O! chociaż jedno rzetelne wyjaśnienie!! No i ile czekałeś na odblokowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gdzieś powyżej są i dwa moje wpisy. Nie mam FB, ale raz miałam jako "Miś Koala" :D Przez 2 dni tylko po to żeby skontaktować się z jedną osobą, a po wymianie nr tel. Miś Koala" wysłał prośbę o usunięcie konta, na co FB zaczął mnie namawiać, że może jednak zostawie konto i podsyłali mi propozycje znajomych z ..... Brazylii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzień, a potem musiałem poznawać znajomych po zdjęciach profilowych i postach które dodali, jak rozpoznałem 10 to odblokowali. Ale to dawno było, już nie mam tego s/h/i/t/u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NamysłówNIEistnieje To się może zgadzać :( dodawałam osoby z kraju do którego niebawem wylatuję żeby się od nich dowiedzieć co i jak :( kurde , co za chvje !! oni mnie zgłosili :( I co teraz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za wstyd. Mam nadzieję, że oni tego nie wodzą że jestem zablokowana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×