Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nokia Lumia 635 vs Samsung j3 2016

Polecane posty

Gość gość

Witam, dostałam propozycję wymiany mojej Lumi 635 na Samsunga j3 z 2016 roku z małą dopłatą. Chciałam się zapytać czy opłaca mi się ta wymiana? Jak prezentuje się Samsung czy się nie zacina przy paru aplikacjach włączonych naraz? Najlepiej jakby odpowiedział ktoś kto ma lub miał ten telefon i powiedział jak prezentuje się po czasie. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam, ale 1,5 gb ramu ma wiec z duza liczba aplikacji naraz bedzie dzialal troche wolno, tzn często beda sie przeładowywały aplikacje od nowa, na penwo jest lepszy od lumii bo nokia ma windowsa niewpsierany system pogrzebany żywcem ja zawsze uważam, że lepiej dołożyc i kupić nawet starszy tzw ''flagowiec'' sprzed 2-3-4 lat niz ''nowy'' ale średni np htc one m7, one m8, galaxy s6, lg g4 jest dobry i tani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym, że aplikacje mi się odświeżają jestem już przez Lumie przyzwyczajona (512 mb ramu pozdrawia :D) głównie boję się o to że z racji że to Samsung po czasie będzie się po prostu zacinał nawet na ekranie startowym... Czy może moje obawy są zbędne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego w androidzie najlepiej zainstalowac inny launcher, tj ekran startowy, bo wiekszocs ludzi zostawia ten juz wgrany i nic nie zmieniaja...a to zapchany syf, np evie launcher - piękny i szybki ogolnie samsungi sa znane z tego, ze sa zawalone masa funkcji i aplikacji od producenta ktore tylko zwalniaja telefon, nawet te wypasione s8 za 3000 zl ma nasrane tyle funkcji,ze zamulaja telefon z tego co czytam po opiniach :O najlepiej jelsi masz mozliwość to sprawdzić na zywo dzialanie, a jesli ma kto ci zrobic tzw ''roota'' i zmodyfikowac duzo rzeczy to tym lepiej, mi to brat zrobił, pouuswał smieci systemowe, poblokował bzdury typu wiadomosci pogoda i telefonik sie nie zawiesza w ogole, a mam samusnga s5 mysle, ze i tak ten samusng bedzie lepszy niz lumia ;) 1,5 gb ramu i nowszy procesor a stara lumia to roznica jelsi masz troche wolnej kasy to poszukaj na allegro telefonu lg g2, ma juz swoje lata ale jest ladny, szybki, z******ta bateria, wg wielu ludzi to najlepszy smartfon tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×