Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czuję ruchy dziecka BARDZO nisko!! Jakby w pochwie! To normalne?

Polecane posty

Gość gość

Dziś odczuwam ruchy dziecka bardzo niziutko. Dosłownie! Nawet jak przyłoże rękę to czuję pod ręką ruchy tam gdzie znajduje się owłosienie na pochwie. Baaardzo nisko :( Martwię się czy dziecko tak nisko zeszło czy co? Czy z szyjką wszystko ok? To 29tc, a wizyta u ginekologa w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierze, ze mozna takie debilizmy pisac xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie. W pochwie się ciąża nie rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam bardzo podobne odczucia, gdy mała obrocila się główką do dołu. Nawet na usg było widać jak majstruje rączką przy główce właśnie jak czułam te ruchy tak nisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owłosienie na pochwie buhahahaha ...to się chyba leczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale żenujące odp. Spójrzcie na swój poziom, a potem wytykajcie innym. Autorko to całkiem normalne :) wiem o czym piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jesteście kretynki, trzeba być debilem by rozumować słowa dosłownie..."Czuję ruchy dziecka BARDZO nisko!! Jakby w pochwie" trzeba być ostatnim debilem, no sorry, by "skumać" że to faktycznie w pochwie :D Autorko wydaje mi się ze takie ruchy są normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu siedzi większość debilek niestety, albo jedna odpisuje i udaje kilka osób. Ruchy tak nisko są najpewniej spowodowane inna, "nową" pozycja ułożeniową dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czuję pod ręką ruchy tam gdzie znajduje się owłosienie na pochwie. x :o owlosienie na pochwie???? ja myslalam ze wlosy rosna tylko na wargach sromowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:30 hmmm udajesz głupią czy jesteś głupia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:30 to źle myślałaś, bo nie wiem jak Ty, ale kobiety mają owłosienie na wargach owszem, ale i wyżej i dużo wyżej również. Do samego podbrzusza! Jesteś widocznie jakaś wybrakowana, albo źle się wyslowilas, a szukasz błędów słownych u autorki. Żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlosy na pochwie to nie blad slowny , to debilizm autorki i brak znajomosci anatomii , na pochwie nie rosna wlosy , czy autorka wie co to pochwa ? gdzie sie znajduje ? , na d***e moze mie wlosy lonowe jak jest bardzo owlosiona ale nie w pochwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wlosy na pochwie " to chyba logiczne że autorka miała na myśli włosy na wysokości pochwy, podbrzusza... pisała to prawdopodobnie szybko w stresie bo denerwuje się czy to co odczuwa jest normalne, ale człowiek upośledzony tego nie skuma bo to dla niego zbyt skomplikowane....on będzie się dalej pienił i stawiał na swoim...żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy oczywiście wiecie co autorka miała na myśli....nie umie się wysłowić i tyle ,a jak nie umie to niech głupot nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś weź już się nie ośmieszaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 18.33 Ojejku naprawdę.. Co ty nie powiesz ....oh i ah ...nie narób w majciochy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś łojojoj ty już narobiłaś, teraz wypad bo tylko smród zostawiasz...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak miałam około 34-35 tygodnia , byłam na patologi ciąży wtedy i mówię lekarce ze czuje dziecko nisko jakby szykowalo się do wyjścia a lekarka powiedziała mi ze jeszcze nie a i miałam wtedy skracająca szyjkę, może to o szyjke chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×