Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Medic R Poznań

Polecane posty

Gość gość

Jakie są wasze opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest bardziej zespół gabinetów. punkt pobrań krwi tylko w poniedziałki i czwartki brak lekarza ogólnego laryngolog przyjmuje różnie - co tydzień, co dwa tygodnie ginekolog prywatnie raz w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NFZ. Na wizyty prywatne nie nastawialabym sie. Przecietnie. Niska dostepnosc lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem niezadowolona. Okropne podejście. Beznadziejna ginekolog. Gedeon Richter. Może po placebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

medic r- a co skup recept? mam przelewik polpharmy, a kto skupi recepty. Byt kolejny. Show pod design i samolocik. No to recepty rzucamy i uciekamy. Nie da sie korzystac z kliniki, tylko fake kartoteka i skup recept.potem na młot i placeba.wszedzie tools nosebowy. pudła recept polpharmy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja

ponownie wnosze o pousuwanie noseb z moich leków antybiotyk i antykoncepcja, nie chce skupywac recept kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia anna slawinska

nie da się zastraszac lekami neurologcznymi, zastraszane byłyscie lekami neurologicznymi no to po co, wystraczy trzymać na nieskupowej fake kartotece i gowno sie wyryje i gown zamknie, przy lux med i medicover kto otiwera klinikę, 

wnosze o pousuwanie placen z antybiotykow i pigulek

wynos si ty menda

a co nie macie jak skupic? bo co bo kasa jeronimo martins lub douglas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia anna slawinska

wasza recepcja lub weronika pod te same adresy lub zczyty bayer wysyła leki,  a co prawd boli, ze do czego bylyscie do polpharmy lub biofarm, znow nie placi recepcjonistka za wizyty. hajsu chca, to co hamas hezbollah, czy jedyny buznes w placebach, jak sobie chodzilam na wizyty i placebowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

Klinika przesyłu miast lub zastraszanie dzielnicy pod skupy neurologicznych lub wysyłanie pod nosebową pigułkę antykoncepcyjną. kto wysyła byty zastraszające Julitę Kozłowską? Wasze recepty lądują w pudłach kolektur. Nie płacić za nic i dać się usunąć z pod innych gabinetow. To jak w akademiku zastraszana była pod skupywanie neurologicznej. Pramolan i Seronil i lewe okno. Zagazowywanie pod recepte. Nasyłanie Rozmaciński i Preusss. Skupywanie recept za swoją kasę, wtedy pozwów nie ma. Ośmieszenie do roli żebraka, wpychacza na nocleg, prostytutki, pozwowanie, udzielanie kar. W różnych aptekach niech każdy swoją receptę skupi.

Pełnomocnictwa to korzystac z gabinetów prywatnych i nie płacic, gdy nie jest pobierana opłata z gór, możes tez wyszarpywac recety. (200-500 zl i recepta placebowa). Potem to wysyłanie lub dostarczanie recept medic r do lux med i medicover.

Kliniki poprzekraczanych limitów.

Ginekolodzy Kowalska Jasiecka - moje recepty placeba na pecherz i antykoncepcja

Ginekolog Szafińska - plaseba i noseba ( do skretu jajnika i torbiel czekoladowata)

"Ja pierodolę k.., robi klinikę za przesył mast, plyty Medic R laduja , Jak Mierzwa latami wkreca nachodzenie nieurologiczne). Moze klinika ma od oddelegowywan i od nieskutecznych. Pecherz boli, zab prochno, fryzura żadna.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Bojkotuje klinike medic r. Ile wyscie plyt zwiezli. Show pod pll lotu. Nie splacam recept I fake kartoteki kliniki. Pod klasterowy bol.glowy I do nosebowania. Czynsz z czego poplacony. Pod klasterowy bol glowt mierzwa. Pod mlot klinika pod mlot klinika pod mlot klinika pod  mlot. Nie dostarczac  noworodkow eutanazyjnych.  Ja nie bede zalatwiala pelnomocnictw eutanazyjnych. Moze Bocian. Padli pod pusty skup.  Padli pod pusty skup. Padli pod pustu skup.dzieciorobstwo ciazowe. Dopustoszono cedars sinai. Do tych porodow miesnych savannah, do lego, do cytocara pystych glow, do skupu noseb, do skupu psychiatrucznych. Do tych porodow sugoratczych. Do dansk sperm k.j.  do braku juz zachamowan w kladzeniu. 5  do 7 mln recept w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajs drukowany

Prosze nie wysylac recept kliniki.

Nie chce i nie bede zywic przedstawicieli medycznych medic r.

Wnosze o pousuwanie placeb z mojego pesela.

Nie dostarczac dr szafinskiej i zbyc receptowych polharmy.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Watpie by sprzataniem budynkow I koszeniem traw skupywac recepty medic r.  Plyty medic r poladowaly w smietnikach juz dawno temu.przyrostowa medic r to co sa nadprodukcja plyt. Jak lotto czeskie. Cos troche plyt widzialam u czernickiej. Lub boazerii. Ja nie skupuje plyt I nie splacam designu. Co znow samolotami beda zrzucali plyty. Nie bede pokrywala plyt I wysypisk. Przez castorame zamawia sie plyty. Zamowili plyty zamiast zwyczajowego skupu karm royal canin. Co wyscie potem roznosili. Fake przyrostowe vumc surogstcze. Juz takie glupoty opowiadacie. A glownie wpieprzyc recepty.  Nie bierzcie designu gabinetu bo was obejma pustym skupem j. Wnosic o calkowite pousuwanie placeb z aptek. Hurtowe usuniecie placeb. List zaginieciowe tez tak sobie. Lotto czeskie lobbuje klinika. Na slupach zaginela. Do show pod royal canin.  Wnosze o usuniecie mojego pesela z wystawiania recept. I wpieprzanie recept jak miesa. Moze sie wkreci w zczyty placeb. Jak gowna was ukreca. Nie powiadamiac o wysylce na wies. Wszystko co zleca medic r niszczy sie. Leki do kosza. Plyty nie ruszac. Sprzatania nie brac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Kowalska jasiecka 13 grudzien .nie bo paragonizuje do pic brzuchow loterii.  Nie dam rady chodzic juz na nfz. Przyrostowa jasiecka do clinique  even better.  Przepluk w kosmetyki.temat upadly. ,"jak mama nie zczytala plaseb tak ona tez nie" komorki do wlosow puder sypki do trzech myc, kowalska jasiecka... tylko dla hajs. spermy shepherdskiej nie ma... potem pingwiny do pipa a afryka do miesa. Wojsko po niej wjezdza...wleczeniowa balejaza ... stare przepiecie vog,  glamour, vogue, davines skupywalam. Hajs bierze starej loterii... masz zostawiac na wizycie 2 do 5 tysiecy. Popularny naciag loteryjny.  nie wykupujcie na mnie recept. Wynika z braku plasebowania jeanine. Valette . Gedeon richter jako widz mozna jechac. Nie dostarcza sie recept  kliniki pod adres domu. Pic kalendarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

A tam vogue american tobacco.zczyty ze stacji. Dla lasek co pala vogue. 7 tysiecy vogue w wakacje. Tak to wody nie ma... tak to moze przepinac po latach... lub wlecza cie umeczeniowi lub pod zasadzenie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Destiny fryzjer gdy stary concierge landoll, vogue, kawa lavazza. Storytellingi american tobacco. Nie wiem, wymaga mega skupu. A moze pic I tylko landoll. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Musisz.udowodnic ze klient za 10lub 12 tysiecy spozywa produktow.  Z nashi olejek. Zamyka sie bo skupu brak labdoll czy pip (stary browar destiny).  Paragony laczne musi okazac. W pudlach lotto kaw I papierosow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Peweksowy salon reverso, nashi, papieros, kawa... nie mozna tych samych obciazac splata balejazy. Bankructwa. Ciagna pewnie agresywnie pod skupy  pip. Normalnie bez przepluku.  Nie da sie ta karta, da sie w rijadh, potem moze na komenfzie, a potem pozew z PIPa I salonu. A siec sie przeksztalca. Na sklady splaty czynszu. Wizyty przeplukowe wracaja na loreal group I stare pelnomocnictwa moze jeszcze avon. Ja podejrzewam kowalska jasiecka ma dopustoszeenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja.

Dozownia, gdy salon fryzjerski nie wypnie dozow, to koniec. To jest sie schadzanym receptami.   Konieczne jest podpinanie dozow pod salony fryzjeskie, ale niech zawyza salon uslugi  pod skupy recept. Destiny 2 do 5 tysiecy zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×