Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy on mnie olał?

Polecane posty

Gość gość

Spotykam sie z facetem do kilku miesiecy, nie jest to zwiazek na stale , raczej uklad, choc ja bym chciala czegos bardziej na powaznie. Ostatnio jednak cos się zepsulo ( choc juz tak bywalo wczesniej). Nie mamy za bardzo gdzie sie spotykać na seks bo on mieszka z bratem, a ja jeszcze z mamą bo jestesmy mlodzi. No wiec pojechalismy gdzies w plener i tam doszlo do seksu , co planowalismy. Ale chociaz byl mily, nie przytulal mnie , tylko chwile ze mna porozmawial, wzial za reke, pocalował i po krotkim czasie ( okolo 15 minut), powiedzial, ze jest mi glupio i ma nadzieje, ze sie nie obraze, ale musi napisać list motywacyjny do nowej pracy i musi wracac. Ja powiedzialam, ze ok, ze nastepnym razem spotkamy sie na dluzej. Jak wracalismy to nadal byla pozytywna atmosfera, w koncu wysadzil mnie kolo domu i powiedzial " no to bedziemy w kontakcie"- chociaz takiego wzrotu wczesniej uzywal. A dzien pozniej napisal smsa ,ale juz nie tak wylewnego jak przedtem bo zawsze pisal " witaj kochanie" i "caluje" na koniec smsa, a teraz napisał "witam cię serdecznie" i napisal, ze spotkanie bardzo mu sie podobalo i ma nadzieje mnie tez i ze nie gniewam sie, ze bylo takie krotkie", ja napisalam, ze mnie tez sie podobalo i zeby dal znac jak tam z praca ( bo niedlugo sie mial dowiedziec) i.... nie dal znac. Milczy od 3 dni, choc to nie pierwszy raz bo tak juz bywalo w czasie naszej znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawil się i pewnie olał cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czego się spodziewałas. Tak się kończą układy właśnie. Facet nie czuje się zobowiązany więc nic nie musi a ty już swirujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprostu nie traktuje tego tak poważnie jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i po co klamiesz? zawsze cie tak traktowal. i nie mueszka z bratem tylko z zona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i po co klamiesz? zawsze cie tak traktowal. i nie mueszka z bratem tylko z zona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×