Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Masturbacja dorosłej matki z córką czy nie uważacie że to nienormalne

Polecane posty

Gość gość

Koleżanka namawia mnie na wspólną masturbacje, ale to nie dla mnie, nie wyobrażam sobie tego robić z kimś innym. Problem jest inny, mówiła mi że ona robiła to kilka razy ze swoją matką. Teraz to nie wiem czy ona sobie ze mnie robi żarty czy co, bo mnie to się w głowie nie mieści, może to jakieś nimfomanki. Proszę wypowiedzcie się o tym jako córki i matki. Wyobrażacie sobie to, bo ja nie w ogóle by mnie to nie podniecało, przecież to nie moralne. Robiłyście kiedyś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może ja wypowiem się jako matka. Mam już dorosłą córkę i nigdy przed sobą nie miałyśmy żadnych tajemnic tzn. często widziałyśmy się nago i rozmawiałyśmy na wszystkie tematy np. córka pytała jak często się kochamy z mężem i czy sama się masturbuje, Ja również pytałam ją o to jak często to robi, wiedziałam kiedy rozpoczęła współżycie itp. W wieku 16 lat chciała zgolić włosy łonowe i pytała mnie co ja o tym sądzę bo wiedziała że ja nigdy tego nie robiłam. Jak jechaliśmy na dłuższe wakacje to wiadomo zawsze braliśmy jeden pokój trzy osobowy kiedy córka chodziła pod prysznic to mówiliśmy jej żeby szybko nie wychodziła bo chcemy z tatą się pokochać a ona wtedy mówiła żebym ja też nie wchodziła do łazienki bo się potyka no wiecie o co chodzi. Podsumowując jak już napisałam rozmawiałyśmy i dalej rozmawiamy na wszystkie tematy i nie mamy przed sobą żadnych tajemnic, ALE NIE WYOBRAŻAM SOBIE WSPÓLNIE ROBIĆ TEGO Z MOJĄ CÓRKĄ są pewne granice których nie wolno przekraczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marco34
Powiem szczerze,to troche dziwne ale mam jedna znajoma z ktora bym sprobowal pieszczot,znamy sie od czasow szkoly i zawsze mialem chec na nia a zwlaszcza ze jest azjatka,mam34 lata,jestem kulturalnym i dobrze wychowanym facetem z Warszawy oferuje 100% dyskrecji i higieny jesli bedzie taka koniechnosc okaze badania lekarskie,jest jakas chetna azjatka? Pozdrawiam cieplo Marcin,PS: prosze o pilny kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×