Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zespół Novil

Polecane posty

Gość gość

Słyszał ktoś ten zespół na żywo ? macie jakies opinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fantastyczny zespół, bardzo sympatyczni ludzie. Wszyscy świetnie się bawili. Bogaty repertuar sprawił, że każdy znalazł coś dla siebie. Polecamy z całego serca!!! Naprawdę warto. Nie będziecie zawiedzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam! Z uwagi na znakomitą komunikację z nami podczas całej imprezy jak i interakcję z gośćmi. Bardzo duże wrażenie na nas zrobiło rownież to, że zespół przygotował piosenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grał u mnie na ślubie, nie mogę powiedzieć złego słowa, a wręcz przeciwnie - same pozytywy. świetny wokal, klimatyczna muzyka i super prowadzenie wesela. Nikt się nie nudził, wszyscy bawili się na 6 z plusem. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma lepszego zespołu weselnego, polecam wszystkim niezdecydowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grali na weselu znajomej, z czystym sumieniem mogę polecić. I jeśli kiedykolwiek wezmę ślub, to już wiem, kto będzie mi przygrywał na weselu - Zespół Novil oczywiście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bierzcie w ciemno, z Novil możecie być pewni udanego wesela ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie! wybierając Novil możecie spać spokojnie, bo wesele będzie więcej niż udane. pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również mogę polecić Novil. Grali kilka miesięcy temu na moim weselu i znajomi wciąż miło je wspominają - to wszystko dzięki niesamowitej atmosferze, jaką wyczarował Novil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletka B

Ja mam wspaniałe wspomnienia po weselu z ich udziałem. Duży wybór instrumentów zapewna niesamowite brzmienie dżwięków, a repertuar jest odpowiedni zarówno dla starszych jak i młodszych gości. Chętnie kiedyś jeszcze poszłabym na takie weselicho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek

Zespół Novil  jest bardzo profesjonalny z nimi na pewno impreza Ci się uda 🙂 Wszyscy goście się dobrze bawili !! Ja jako świadek od strony panny młodej również . Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Zespół Novil polecam pełen profesjonalizm, wysoka kultura i poczucie humoru to ich cechy ;d Bardzo dobrze się bawiłam na weselu mojej siostry , jak będę planować swoje wesele podejmę z nimi współpracę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczny zespół ❤️ Grali na weselu koleżanki dawno się tak nie bawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×