Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak to ja PRZECZYTAJ

Ewelina.. Jesteś jedyną kobietą do której coś czułem

Polecane posty

Gość tak to ja PRZECZYTAJ

Nie martw się! Dasz rade ze wszystkim i głowa do góry! Większość twoich problemów jest tylko w twojej głowie i tak na prawdę ma to się nijak do rzeczywistości🌼 Ze mną jest podobnie. I z tego miejsca chciałem cię przeprosić za te przykre rzeczy które ci mówiłem i pisałem jak byłaś w porządku dla mnie. Chociaż jest we mnie jakaś nienawiść to jak sobie przypomnę o tym wszystkim to mięknę. Mam po prostu takie dni w których zdaje sobie sprawę ile przykrości ci zrobiłem. Wtedy nie zdawałem sobie z tego sprawy do końca. Po prostu nie zdawałem SZCZERZE.. TAKI BYŁEM. Nic więcej nie napisze tu na tym forum i więcej nie zamierzam tu zaglądać bo te miejsce jest chore. Acha.. A te rzeczy chwile po naszym "przed" i zdecydowana większość "po" które za pewne widziałaś a nawet "śledziłaś" to fikcja którą stworzyłem z nienawiści jaka mnie nie raz łapie. Dobrze wiedziałem jaka jesteś i co cię rusza. I pisze to tylko dlatego bo gryzą mnie wyrzuty codziennie i na prawdę nie mam w tym żadnego osobistego celu. To już się nie wróci WIEM ale co jakiś czas przeżywam to z jakiś względów na nowo I TO NA PRAWDE NIE JEST TAK JAK MYŚLISZ. Chciałbym żebyś to kiedyś przeczytała I TYLKO TYLE [kawiatek] 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lepiej spotkać się i jej to powiedzieć prosto w oczy ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to ja PRZECZYTAJ
Nie! Znikam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona zniszczyła życie ludziom bo miała chcicę na Wojtka dlatego zniszczyła dziecięce marzenia a z jego matki zrobiła psychiczną,ta kobieta jest chora i przesiąknięta nienawiścią za wydanie fałszywego zeznania jeszcze wzięła pieniądze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyżej chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy autorzy tekstów którym się wydaje że zainteresowany to czyta są chorzy raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako psycholożka to rozumiem. Rozgrzeszylam ciebie dawno. Ja tez milo wspominam pewne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdybym była Eweliną
to napisałabym, że gdyby miało mnie to ruszać wtedy, to znaczy, że musiałabym traktować te twoje docinki na poważnie..;) A nie było tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.50 dlaczego chora ? bo napisała prawdę? Ewelina nie miała prawa niszczyć nikogo dla własnych celów nic jej nie usprawiedliwia fałszować informacji na temat osób których nie zna,w dodatku zupełnie zdrowej osoby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psycholożka ? chyba psychopatka,nikt normalny nie działa wbrew prawu,nikt normalny nie składa fałszywych zeznań i nie wrabia zdrowych ludzi w gófno.Wróci to do niej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aahahaha o jakie qrvva jajaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona miała na świadectwie ze wszystkich przedmiotów bdb ,tylko Ewelina z psychologii dała jej db ciekawe dlaczego ? wiecie ? ja wiem!podła zazdrosna suka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z ciebie debilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdybym była Eweliną
tak to ja PRZECZYTAJ dziś Podziękowałabym za te miłe słowa, szczere i płynące prosto z serca..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to trol pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tomasz & ewela jedno łożko jedna frela i łapówka od starego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelina pójdzie siedzieć za fałszowanie dowodów i zniesławienie osoby zdrowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to ja PRZECZYTAJ
WRÓCIŁEM! O co wam qrwa chodzi bo nie kumam ? Kierowałem to do pewnej Eweliny która jest mi nadal bliska 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany trwale zostały w sercu i w pamięci. Trudno o tym zapomniec. Najtrudniej odzyskac kobieca godnosc kiedy slyszy sie tylko złe słowa. Słowa mają wielką moc, sile która zabija pomału od środka i nawet nie zdajecie sobie z tego sprawy. Ciężko było się z tego pozbierać. Udało się to dzięki Bogu. Bo tylko On może odbudować nasza wartość. Wcześniej ciężko było uwierzyć że jest się coś wartym. Nie rańcie siebie nawzajem. Bo takiemu poranionemu człowiekowi jest trudno później się pozbierać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2.25 b;liska?co ty pieprzysz ? przestań wymyślać i pisać w moim imieniu trolu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×