Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bandziorek333

Poznam miła kobietę, próba nr 2 :)

Polecane posty

Gość Lustrzane odbicie Dody
Bandi...a mozesz zapodac ten o modelkach?;-) Popka Bez kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lustrzane odbicie Dody
No dziwny jest ten swiat....kiedys u nas w Polsce to bylby temat tabu...jeszcze kilka lat w stecz ....ze mezczyzna jest transem lub homo,ale nie chce oceniac takich ludzi... Fakt jest faktem,ze mezczyzni zatracili swoja meskosc,a moze to moda wplywa na ludzi... Kiedys tez byly inne czasy....spojrzec na lata 70 rok...to byl on bardziej hippisowski...ludzie mieli inna mentalnosc...stawiali na wolnosc,sex i dragi...wszystko sie zmienia;-) wszystko ma swoj wplyw na nas...:) Bez kitu Mysle ,ze w zyciu czlowiek musi miec pewne wartosci i nimi powinien sie kierowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lustrzane odbicie Dody
Bandi....O moj boze...czego Ty sluchasz :P Wcale mnie nie dziwi ,ze nie znam Popka....:P jakos nie mam ochoty tego sluchac...chyba mi to wybaczysz...:P Bez kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja :) zgadzam sie z Toba:) Świat idzie w zła strone , ja ostatnio wspominałem stare, dobre czasy , kiedy zamiast siedzieć przed TV, laptopem ganialiśmy sie, strzelanki, chowany , itd, a teraz, widzę parę w restauracji , oboje siedzą "na" telefonach, patrzą na fb zamiast na siebie, takie czasy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz Ci pisałem:) to nie jest mój klimat ale dla poprawienia nastroju słucham tych "genialnych " tekstów i mi się humor trochę poprawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lustrzane odbicie Dody
To prawda ....chyba czlowiek sie troche zatracil. Gonimy za czyms...a to co wazne gdzies nam ucieka z przed nosa...tracimy czas,pieniadze,zdrowie,a potem narzekamy i jestesmy sfrustrowani ....ze cos nam w zyciu nie wyszlo:P tak bywa...smutne to troche...ale tak jest. Bez kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lustrzane odbicie Dody
Ok ,jesli Ci sie od tej muzyki Popka humor poprawia no to sluchaj...;-) Bez kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lustrzane odbicie Dody
No i tak jak myslalam nie jestesmy w finale:( Porazka ehh... Bez kitu To przynajmniej w tamtym roku Kaska Mos weszla do finaly,a w tym ....szkoda gadac:P https://youtu.be/xVCokUW3BUo Bez kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lustrzane odbicie Dody
No to Bandi opowiedz jakis kawal;-) Bez kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lustrzane odbicie Dody
Mam pytanie Bandziorek....;-) Masz jeszcze inne tematy,czy tylko ten?;-) Bez kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lustrzane odbicie Dody dziś Mam pytanie Bandziorek....oczko.gif Masz jeszcze inne tematy,czy tylko ten?oczko.gif Bez kitu Tylko ten? Nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lustrzane odbicie Dody
Hm...tylko tak spytalam....czego nie rozumiesz?;-) a co tu rozumiec:P Bez kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lustrzane odbicie Dody
No tak....ale na inne tematy zagladasz?;-) Bez kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lustrzane odbicie Dody
Dobra zmiana tematu opowiem Ci kawal....tylko sie nie smiej... haha -Jakie sa najwieksze marzenia mezczyzny ,odnosnie swoich bliskich? -Corka na okladce Twojego Stylu.Syn na okladce Pilki Noznej.Kochanka na okladce Playboya.Malzonka w programie ktokolwiek widzial,ktokolwiek wie...:D Bez kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lustrzane odbicie Dody
Dlaczego pytam....tak tylko spytalam...nie wazne:P myslalam,ze moze masz jeszcze jakis temacik;-) haha o ktorym nie wiem:P Bez kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, przyznam się :) temat nr dwa, jak namówić kobietę do spotkanie - niestety nikt nie podsyła mi pomysłów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lustrzane odbicie Dody
Nie widzialam takiego tematu....cos mi umknelo...ale moze znajde:P poszperam ,tak z ciekawosci:P Bez kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, wczesniej tez miales nik "Bandziorek" ??? Kilka lat temu na Ogólnej Cie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już został usunięty hehe a tak serio :) tylko ten mam:) Poznam miła kobietę :) spełniło się - poznałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Autorze, wczesniej tez miales nik "Bandziorek" ??? Kilka lat temu na Ogólnej Cie widziałam Nie mialem takiego niku:) jestem tu "nowy":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lustrzane odbicie Dody
Mowiles cos o spotkaniu...to opowiem Ci kawal :P Bez kitu...tylko sie nie smiej...haha Na randce; -Jestes najpiekniejsza,najbardziej urocza i czarujaca dziewczyna,jaka kiedykolwiek widzialem... -E tam poprostu chcesz mnie przeleciec. .....i w dodatku jestes calkiem bystra! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lustrzane odbicie Dody
To dlatego mi o nim powiedziales....bo juz go nie ma...haha Bez kitu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×