Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zepsutaglowa

Przeszłość seksualna

Polecane posty

Gość zepsutaglowa

Nie użyłem życia jako singiel bo najpierw walczyłem z chorobą a potem z biedą. Z samego dna zabrała mnie kobieta, pokochała, ustawiła w firmie swojego ojca, wszystko uległo zmianie. Na początku związku i tak zainteresowałem się jej przeszłością. Rozmawialiśmy i mam wrażenie, że wyczuła że jedyny sposób mnie zatrzymać to kłamstwo. Teraz łączę fakty i pogłoski i dociera do mnie to, że pokochałem osobę, która nie istnieje. Nie radzę sobie z myślami. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśl dalej, kolejny wniosek może być inny:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda na to że dziewczyna wyhodowała sobie żmije na własnej piersi, gadzie daj jej spokój i lepiej pomyśl kim byłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zepsutaglowa
Rozwiń myśl. Dlaczego jestem gadem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zepsutaglowa
Wiem jak to wygląda ale ja od obcych ludzi dowiaduję się o swojej kobiecie. Czuję się bardzo źle, gdybym wiedział na początku to bym już został tam gdzie byłem. Teraz jestem uwikłany. Jestem już członkiem rodziny, minęły lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto ci broni wrócić tam gdzie byłeś, możesz sobie tam wracać pewnie by za wiele nie płakali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty też byłeś nikim z tego co piszesz. Po latach naprawdę ma znaczenie dla ciebie przeszłość? I to jeszcze wiedzę czerpiesz od osób trzecich. Co ona wyjaśniła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zepsutaglowa
Ona zaprzeczała rozwiązłości. Potem reagowała agresją jak próbowałem o tym rozmawiać. Ja byłem poważnie chory a potem umarli rodzice. Miałem 22 lata jak zostałem zabrany z sypiącego się domu. Próbuje olewać ale myśli wracają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzicie dziewczyny? Wasze puszczalstwo ciągnąć się będzie za wami całe życie. Nie ukryjecie tego, to zawsze wychodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrz abyś miał pełną miskę i gdzie spać, a piczka nie ulica p***biosz i stulitsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetów też to dotyczy jełopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajime Sugoroku
Doświadczenie zawodowe masz, robotę znajdziesz, kobietę też, a przełykanie goryczy codzień, że jest się ze zdzirą nie jest warte utrzymywania status quo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś Ci powiem, autorze - razem z kumplami rżnęliśmy Twoją dziewczynę i to jak już byliście razem. Dopchnięta była w każdą dziurę. x Wierzysz, półgłówku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny mangozjep koniotrzep :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym ze zdzirą nie mógł być. Wolałbym żyć skromnie, ale honorowo. Pewnie niezłe wyczyny musiała mieć na sumieniu, że brała się za biednego chłopaka w potrzebie, widocznie nikt inny nawet spojrzeć nie chciał w jej stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PROWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zepsutaglowa
Ja ją kocham, choć nie mogę zaakceptować to kim była. Czuję naprzemian miłość, złość, smutek, rozgoryczenie, żal, obrzydzenie. Teraz oczekuje się ode mnie potomka. Wszystko zaszło tak daleko. Nie wiem jak miałbym się wyplątać. Uwielbiam jej rodziców z wzajemnością. Porzucenie jej to porzucenie całej rodziny, którą kocham jak swoją. Rozumiecie co czuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nagle wysyp tematów o dzieciach i prawikach haha. Good provo bro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zepsutaglowa
Pierwszy raz napisałem o swoim problemie w sieci. Niepotrzebnie. Wyłączam się z dyskusji, bawcie się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idioto zdradza cię teraz? Jeśli nie to styl pysk i ciesz się że ja masz. Tak ci żal tyłek ściska że nie podymałes w przeszłości? Miałem kiedyś żonę dziewice i co? puściła się bo była ciekawa jak to jest z innym, twoja swoje przeżyła a teraz jest dobra żoną i o co ci chodzi? Jest czas na zabawę a potem czas na założenie rodziny durniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takich chwilach wylaza z faceta kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zepsutaglowa
gosc, ostatni mój post. To prawda, jest wzorową kobietą, idealną. Tylę że sypiała naprawdę z kim popadnie. Czarni też w to wchodzą. Ot bogata dziewczyna jeżdżąca po świecie. Wiecie jak to jest czuć do kogoś obrzydzenie i porządanie jednocześnie? Nie radzę sobie. Wiem że tu pomocy nie znajdę. Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do specjalisty bo to ty masz problem nie ona. Była wolna mogła sypiać z kim chce i przerabiać po 20 fiutów dziennie, powinieneś się cieszyć że spośród tylu mężczyzn wybrała ciebie na stałe. Nie ważne ilu moja kobieta miała przede mną ważne że ja jestem ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz prawo do własnych wymagań, jeśli wymagasz kogoś bez przeszłości to masz do tego prawo i nie daj sobie wmówić że jest inaczej, zostaw ją i poszukaj kogoś innego, niech sobie weźnie ją ktoś komu to nie przeszkadza, jesli tobie przeszkadza - nie męcz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektórzy są mało
wymagający i wezmą nawet byłą prostytutkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Cię autorze rozumiem. I nie dziwię się że czujesz obrzydzenie. Poza tym nie wierzę, że jak się puszczala z byle kim, to żeby każdego z nich kochała. Więc skoro ona jest typem, co potrafi się puszczać bez uczuć, dla samej chuci, to wątpię czy ona kogokolwiek jest wstanie kochać. Po prostu, siadła sobie na d***e i się ustatkowala, ale uczuć w takiej kobiecie nie ma żadnych. Współczuję Ci. Sama gdybym się dowiedziała że mój facet był kiedykolwiek u prostytutki lub zaliczal panienki na dyskotekach lub w podróżach, to dla mnie byłby to koniec związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×