Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć dziewczyny, Staramy się z mężem o dzidziusia. Zawsze mam 31 dniowe cykle.Okres jak w zegarku aż tu nagle nie dostaję okresu. Zrobiłam test w dniu spodziewanej miesiączki 31dc - negatywny zrobiłam test 4 dni później - negatywny ( jakaś kreska widoczna pod światło ale to raczej fabryczna) , w 40dc pojechałam do lekarza z myślą wywołania okresu. Lekarz po badaniu USG stwierdził że jak dla niego to 1 tydzień ciązy ( musiała mi się owulacja przesunąć o tydzień i w sumie miał by racje bo też mi się tak wydawało ) Kazał przyjechać za dwa tygodnie tj 10 kwitnia. ALe dziś (3 kwietnia) tydzień przed jego wizytą w 47dc zrobiłam test - negatywny ! Czy któraś z wam miała podobną sytuację? Czy jest jeszcze szansa że on się nie pomylil i że jestem w ciązy . Dodam , że nie mam jakiś specjalnych objawów ani na okres ani na ciąże boli mnie trochę kręgosłup ( ale wydaje mi się że to od siedzącej pracy ) jajniki na zmianę pobolewają inaczej niż na okres i od wczoraj lewa pierś i mam strasznie dużo przezroczystego śluzu ( nieraz trochę białego w większości przeźroczystego ). czy któraś z was była w podobnej sytuacji i była w ciązy ? Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×