Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piotreek1986

Seks z kobietą po 50

Polecane posty

Gość Piotreek1986

Witajcie drodzy forumowicze, chciałbym się Was poradzić w pewnej sprawie. Ostatnimi czasy nawiązałem relacje z pewną kobietą w wieku 56 lat. Od trzech lat jest sama, twierdzi, że ciężko jest jej znaleźć kogoś w jej wieku i daje mi do zrozumienia, że brakuje jej seksu. Wygląda to tak jak by była chętna na seks ze mną i czeka na mój ruch. Nie było by w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to że sam mam 32 lata. Nigdy nie byłem ze starszą kobietą i jestem ciekawy czy seks z kobietą w wieku 50 lat jest przyjemny, czy może seks z kobietą w tym wieku nie daje już odpowiedniej przyjemności i lepiej nie zawracać sobie głowy. Nie jestem desperatem, ale już dłuższy czas z nikim nie byłem i jako, że nie jestem bardzo wymagający to zastanawiam się czy nie warto było by spróbować. Bardzo chętnie przeczytam wasze opinie i doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ja... aż tak zdesperowany jesteś? Seks z kobietą do 40tki rozumiem, ale ty się za starą babcię chcesz zabierać... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty chyba nie zdajesz sobie sprawy jak wygląda ciało 56 letniej kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotreek1986
No wiesz, jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Na swoją obronę powiem, że trzyma się bardzo dobrze i nawet nie widać, że ma tyle lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj, to się przekonasz a może być całkiem fajnie jeśli babka jest sympatyczna, atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napalone 50ki chłepcą spermę jak kotek mleko. I często pozwalają na anal. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu Ty sie na forum pytasz? Przeciez my nie znamy tej kobiety i nie wiemy nawet jak wyglada. A aeks jest inny z roznymi ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeździsz samochodem? 2,3,7 letnim? Spróbuj się przejechać samochodem z lat 70, najlepiej radzieckim, nie nie żadnym wyremontowanym klasykiem, starym pordzewiałym rzechem gdzie rozklekotane jest praktycznie wszystko, luz na kierownicy, zawieszeniu, słabe hamulce, śmierdzi, kopci ogólnie tragedia. No z punktu a do b przejedziesz, na głowę nie kapie ale czy to jest przyjemność???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbabkapo50
Jeśli babka zadbana i wieku po niej nie widać to bierz. Gwarantuję, że nie zapomnisz tego...tak będzie fajnie:P Tylko nie zapomnij nam opisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:09 przesadzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra można się przejechać kilka km dla eksperymentu ale do codziennej jazdy się nie nadaje. Docenisz wtedy swoje młode niby zwykle autko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo są różne kobiety , w każdym wieku są te zadbane i nie . Sama zblizam się do 50 tki i jestem z kimś młodszym. I nie dlatego , ze jak sie nie ma co się lubi... Zanim się zwiazalismy zabiegal o mnie długo. To ja miałam opory z racji tej różnicy. Zwłaszcza, że to naprawdę atrakcyjny mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wieku 32 lat to ja miałem pierwszy seks i to z prostytutką jakby mi się wtedy tak trafiło to bym się nie zastanawiał tylko pieprzyŁ jak dziki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej być z mądrą, zgrabną zadbaną ale starszą kobietą niż z młodą, pustą, pryszczatą lalą z wymaganiami z kosmosu. Oczywiście napotkania idealnej w odpowiednim wieku szczerze życzę autorowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ona jest choc tr podobna do mojej mamy tez po50 biez jo zaraz. Jak ona wygl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę osiemnastki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Mnie zawsze pociagaly kobiety w tym wieku. A lat mam 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka okazja a Ty jeszcze się namyślasz. To najlepszy wiek do igraszek nie musisz się zabezpieczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa..k dobry wiek mozno walic jak w kacze du pe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie oszukujmy sie, kobieta w tym wieku w ubraniu bedzie atrakcyjna ale jak sie rozbierze i wyeksponuje swoje obwisle i pomarszczone cialo to emocje juz mogą opaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda ale zalezy od delikwenta jak napalony i jego 1 moze zakochac sie jak mu dobze siepodlozy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 latka i obwisle ciało? I nie trzeba się zabezpieczać? Widział ktoś z was zadbana 50tke? Jak widac, nie !!!!Gimbaza tu siedzi i głupoty wypisuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A fuj moja ma 52 i mysle zebys zobaczyl jo a jeszcze posluchal jaka jest w luxku zmienilbys zdanie sam poszed nanjo a nawet polecial biegiem so wyjotki zdrowy tryb czesty sex geny !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks z kobietą w tym wieku to żadna przyjemność. Raz, że rozstępy na udach, piersiach, brzuchu, dwa, że pochwa jest już bardzo luźna i nie czujesz jak wchodzisz, słabe doznania. Ja bym tak nie mógł... to jak z własną matką albo ciotką klotką to robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt ale tszeba kochac swoje mamusie!!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A młode nie mają rozstępów?:-D Wiesz co to mięśnie koegla...dzieciaku ? Poczytaj, może czegoś się dowiesz. Na naukę nigdy nie jest za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×