Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie jesteś ty moja wariatko ukochana???

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Hahaha naprawdę wspaniałomyślnie..:D i działa w obie strony..;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafiony, zatopiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.45 :D No :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skoro o tym mowa, autor mógłby zabrać panią Godlewską, Esmeraldę :D.. Właściwie, w takim wypadku nie będą musieli emigrować na wyspę, bo przeciez ta pani jest top del top.. i nie ma żadnej kąkuręcji..;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem. I czekam cierpliwie. Calusek kochanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NA CO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiecałeś bezludną wyspę ,:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Szukasz jej by wiedziała że jest według ciebie przeciętna do tego wariatka x Ale to się zgadza :P x gość dziś Potrafie być hoojem do bolu dla każdego.Ale ona mnie zna i wie ze robie to specjalnie. x Czyżby afirmacja sadyzmu? :( Każdy kto tak się zachowuje robi to świadomie.. inaczej powszechnie rozumiane jest to jako niepoczytalność. Natomiast ogólnie niektórzy nie ulegają sadystom ;) x żadna nie da sobie ze mną rady...wiem o tym...dlatego nie szukam...tylko ona może dać sobie rade...taka jest prawda... x Ale mnie nie chce się już walczyć.. i użerać..:P Chcę mieć spokój. x gość dziś To jakaś gra?.. w statki? :) x gość dziś Kotek ale ja nie będę się przerabiać..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość nie wspomnial, że owa kobieta może być mężatką. Może są inne powody dla których nie może się od razu do niej odezwać. A wy już robicie z tego telenowelę na miary Mody na sukces. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aj tam skad mozesz wiedziec co i jak ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto lubi babiarzy, kobieta chce sie czuc jako wyjątkowa a nie jedna z licznych do ktorych imć król się odezwie, durnym komplementem sypnie i jeszcze cuś>:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zasadzie to tylko sam autor wie co i jak...a my może sie tylko domyślać i tworzyć nieprawdziwe scenariusze. Gościu tematu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mówienie komplementów nie jest na równi z byciem babiarzem. A i owszem, po co kobiecie facet, który w jej towarzystwie slini się na inne? Co za bezszens.. Po co jemu związek? To tak jakby kobieta uwodziła innych w towarzystwie swego chłopaka.. Btw związki po to są, żeby we wzajemnym towarzystwie czuć się wyjątkowo, a nie po to by załatać dziurę w myśl jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Inaczej tworzą się nieporozumienia, prościej, jeśli mężczyźnie podoba się co innego niż daje mu jego kobieta to niech po prostu idzie do innej i to samo z kobietą, jeśli widzi lepszych tzn. że ciągle czegoś jej brakuje, tak więc jej aktualny zwiazek nie ma sensu. To chyba proste i logiczne? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo co (przykładowo) będę z facetem, który będzie kochał się w babkach typu Esmeralda (:D) Godlewska i ja żeby mieć jego oddanie, miłość i szacunek nagle zacznę się przerabiać i rozbierać w necie, bo inaczej go stracę? ... Poza tym takie coś mnie śmieszy,ale pamietajmy, że jego fascynuje, więc mam się poświęcić? :D Nasze drogi prowadzą w inne miejsca, nie ma sensu zmieniać trasy, albo nawet celu, bo to tylko doprowadzi do zawodu i niespełnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I gdzie podział się wpis z między 17:05 a 17:33?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakie przerabianie chodzi bo nie rozumiem :o Acha,to ze chce zabrać najukochansza na bezludna wyspe żeby sobie tam normalnie i spokojnie zyc z dala od tego zepsutego i zakłamanego swiata czyni mnie sadysta i kobieciarzem? :o :D hahaha :D No nie mogę :D A no to ciekawa teoria :D spiskowa wręcz :D A na tej wyspie jest jaskinia po wejściu do której można się dostać do systemu podziemnych korytarzy prowadzących do olbrzymich nowoczesnych podziemnych obiektow w których mieszkają od zarania dziejow ufoludki wraz z reptalianami :D No dogadałem się z nimi :D pozwolili mi mieszkac na tej wyspie za darmo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tera mądralo-fantasto dogadaj się z Nią bo coś ponoć od 2016 nie mozesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On się dogaduje telepatycznie . ;-) ma znajomości z ufoludkami to wszystko o niej wie. Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lody kręcicie:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano kręcimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie ;) Jest tak jak ma być ;) Ona wie co i jak bo tylko ona zna prawde ;) Inni zyja ze tak powiem w innej rzeczywistosci i wiedza co wiedziec maja :p Troche na tym ucierpialem ale co tam :p prawdziwa milosc jest najwazniejsza ;) Wiele osob placze ze spotkalo kogos za pozno ale nic z tym nie robi.Czeka az sie stanie albo minie :) ja natomiast robie wszystko zeby to"za pozno" zmienic w ten wlasciwy czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko robisz czyli co robisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze na kafeterii ;-) to mało? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko,wszystko,wszystko... :p Bo kocham,kocham,kocham :) nad zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak konkretnie przez te dwa lata co zrobiłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo że ru...M inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twojakiciaaaaaa
jestem ! czego?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.48 mądre myślenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×