Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marcin Krych

polityka zwrotów Massimo dutti

Polecane posty

Gość Marcin Krych

Polityka zwrotów w Massimo D , jest fatalna !!! , rece opadają kto jest za to odpowiedzialny !! Jakiś czas temu kupiła mi żona koszule w massimo D, okazała sie z błędem , gdy pojechałem do sklepu ją wymienić na koszule bez wad , okazało sie że inne rowniez są z błędami i mogę zamowić taką samą koszule przez internet z dostawą do sklepu ( ok tak tez zrobiłem ) , gdy pojechałem po odbiór koszuli do sklepu po rozpakowaniu okazało sie że rownież jest z błędem , gdy chciałem ją zwrócić , okazało sie że nie dostalem na meila e- paragonu!! ,,, pani z obsługi powiedziała ze zadzwoni do centrali firmy i poprosi o przesłanie na mój @ , po chwili okazało sie że pracują do 17 ,oo :(, odczekałem dwa dni i ponownie pojechałem do sklepu , przedstawiłem całą sytuację pani w sklepie , zadzwoniła do centarli z prośbą o przesłanie na moj mail paragonu , czekalismy 20 minut , i nic , na moją prosbę pani obsługi zadzowniła i ponownie poprosiła o e- paragon , OK paragon przeszedł ale pani nie mogła go z czytać , swoim skanerem z mojego telefonu !!!!!!!, po następnych 15 minutach udało sie i zakonczyliśmy temat , powiedziałem pani z obsługi że polityka zwrotów i cała procedura z tym zwiazana jest fatalna , ona na to że firma próbuję byc pro- ekologiczna , gdzie tu ekologia jak ja musiałem 3 razy jechać do sklepu i spedzić tam łaćznie około 1,5 godziny , ,chcialbym dodać ze zakup miał miejsce w Posnani w Poznaniu ,, porażka Massimo Dutti , jak fjne macie wyroby tak , polityke sprzedaży zwrotów na samym dnie !!!!!!!!!!!!1 bez wyrazów szacunku Marcin Krych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×