Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karen Millen

30 DAY SHRED Jillian Michaels ZAPRASZAM

Polecane posty

czesc cwicze od 2 dni- ktoras chce dolaczyc? 3.04 62.8 kg tego dnia zaczelam cwiczyc 4.04 61.4 kg biodra 99.5cm/ pas 77 cm/ uda 56 cm 5.04 60.9 kg biodra 98.5 cm/pas76 cm/uda 55.5 cm czyli woda juz ze mnie zeszla, ale slyszalam -czytalam, ze chudnie sie min 3 kg bezz diety. ok 10 kg stosujac diete oraz MINIMUM -4CM Z BIODER. Mysle ze warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jillasia
Hej. Kiedys tez robilam te cwiczenia ale zawsze wypadla mi przerwa jakos w polowie drugiego levelu (raz bo wyjechalam na weekend, za drugim razem sie rozchprowalam) , a potem nie wrocilam. Ale pamietam ze po kilku dniach czulam luzniejsze ciuchy. Cwiczenia sa naprawde fajne i dzialaja chyba troche na zasadzie treningu interwalowego wiec "dzialaja" jeszcze dlugo po skonczonym treningu. Zachecilas mnie, aby znowu zaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jillasia
Zaczne jutro cwiczyc. Dodatkowo zdrowa dieta - rano codziennie surowka pieknosci, a potem duzo warzyw i owocow. Nie wierze w 10 kg w miesiac ale 6 by sie przydalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jilasia super ! tez kiedys cwiczylam i przerywalam :) wczoraj godzina na crosstrainerze i killer buns Jillian- mieszam sobie te 2 workouty. killer jest mega na uda i posladki, ale trudny jak dla mnie. dzis killer day 2 i shred day 3 dzisiejsze pomiary : biodra 97.5 cm, pas 75 cm, uda 55.5cm moim celem jest 90 cm w biodrach i to jak najszybciej dlatego 2 workouty dziennie naprzemiennie z godzina cardio. powodzenia , daj znac jak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jillasia a ile wazysz i do jakiego rozmiaru dazysz? mysle , ze 10 kg jest mozliwe-zalezy od wagi poczatkowej, ilosci zjadanych kalorii dziennie przed dieta -jesli sie stosuje cwiczac. mi zalezy na powrocie do rozmiaru 36 , wazylam wtedy ok 53-55 kg, moge wazyc i 60 , wazne zebym wcisnela sie w stare jeansy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jillasia
Karen, dzis rano bylo 69,6 kg. Zapomnialam sie znierzyc, postaram sie jutro ale ja w biodrach mam powyzej setki. Chcialabym wazyc 56-57 kg, wtedy juz jestem szczupla ale jeszcze nie za chuda. Mam 162 cm. Ja niestety nie dam rady wiecej cwiczyc bo za duzo obowiazkow. Myslalam ze z 30 days shred tez nie wystartuje bo dzis bardzo bolalo mnie gardlo i zaczal mi sie katar ale wzielam aspiryne i jak zrobilo mi sie lepiej to zrobilam pierwszy trening. Bylo ciezko tak po kilku miesiacach prawie nic niecwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jillasia super, ze zaczelas :) razem razniej. z jillian zrzucisz wszystkie kg, duzo nie mamy , mysle, ze po 2, 3 miesiacach osiagniemy swoje cele. ja podobnie przy wadze 56 kg wygladam zdrowo i szczuplo, poki co 5 z przodu juz dawno nie widzialam :) u mnie dzis biodra 96.5 cm (- 3 cm) uda 55 cm (-1) pas 73 cm (-4 ) damy rade :) napisz czy masz zakwasy, mam nadzieje, ze nie milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w weekend nie cwiczylam-weekendy robie sobie wolne. wczoraj dostalam okres wiec sie nie waze. wczoraj shred 4 i killer 3 . jak u ciebie kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jillasia
Karen, ja znowu sie nabawilam przeziebienia. Przez 2 dni bolalo okropnie gardlo wiec musialam odpuscic cwiczenia. Moze jutro powroce. Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jillasia kuruj sie . U mnie 3 dzien okresu ale i tak zanotowalam spadek biodra 95.5 cm pas 71 cm uda 54.5 cm w talii spadly mi 2 cm - mam 62 :) mam nadzieje zobaczyc 5 z przodu w tym tygodniu. dzisiaj juz 6 shred i dobrze bo ten level 1 juz mi sie nudzi- nie moge doczekac sie levelu 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karen Millen
u mnie kiepsko w poniedzialek ide na zabieg-nie bede mogla cwiczyc przez ok 2 tyg , nawet na rowerze nie bede mogla jezdzic. teraz juz odpuscilam cwiczenia, nei chce sie forsowac ostatnie pomiary to biodra 95 cm udo 54 cm pas 71 cm wroce do treningow jak dojde do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karen Millen
cwicze codziennie dwa wybrane workouty- rest day w sobote :) wymiary z dzis waga 61.8kg biodra 96 cm :) uda 54 ! cm talia 65 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzucilam palenie !!! nie pale 3 tygodnie . dzis biodra 95 cm uda 53.5 cm jestem kilka dni przed okresem wiec w rzeczywistosci moze byc mniej :) raczej nie cwiczylam regularnie-tak 3 razy w tygodniu ale dzis juz spinam posladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×