Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Erkaloska

Aparat fotograficzny dla amatorki

Polecane posty

Gość Erkaloska

Jestem początkującym fotografem, szukam dobrego apartu dla siebie. Myślę wstępnie o bezlusterkowcach, kilka ciekawych widziałam w e-oko, ale nie znam się tak dobrze na tym, i poproszę o wypowiedzi ludzi, którzy w tym siedzą :) jaki model będzie dobry dla amatorki. Chcę też by był w rozsądnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kastusla
Bezlusterkowe są ok, pomyśl może o Fujifilm X-T20 albo Sony A6300. W tym sklepie mają te modele na pewno :) ewentualnie może zapytaj obsługi w e-oko? powinni doradzić jaki aparat będzie dla Ciebie odpowiedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajnym aparatem jest DMC-TZ70EP-K . Zbiera dużo pochlebnych opinii i można go znaleźć w dogodnej cenie w sferis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że na początek spokojnie starczyłby Ci taki Canon https://www.al.to/p/268573-bezlusterkowiec-canon-eos-m10-15-45mm-czarny.html Jest kompaktowy, ma 18Mpix matryca CMOS APS-C i procesor DIGIC 6, maks. czułości ISO 12800, którą można zwiększyć dodatkowo do wartości 25600, obiektywy są wymienne, ekran 3", wi-fi, tryb HDR, nagrywanie filmów Full HD. Łączy jakość typową dla lustrzanek cyfrowych z niezwykłą prostotą i poręcznością, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erkaloska
Podoba m się ten ten Sony z e-oko i ten Canon z linku wyżej. Który lepiej? :) chciałabym coś co posłuży mi długo. Ten Sony ma dość dobre opinie w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×