Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szukam wózka

Wózek spacerowy

Polecane posty

Gość gość

na stronie anexa masz wykaz sklepów gdzie sa dostępne i gdzie sobie możesz obejrzeć model air-x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza

obczaj sobie spacerówkę od Larktale https://larktale.pl/larktale-lekka-spacerowka-dla-dziecka-chit-chat-r 

mam ja od ponad miesiaca i jestem bardzo zadowolona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka
Dnia 24.09.2019 o 22:51, Gość Zuza napisał:

obczaj sobie spacerówkę od Larktale https://larktale.pl/larktale-lekka-spacerowka-dla-dziecka-chit-chat-r 

mam ja od ponad miesiaca i jestem bardzo zadowolona 🙂

Fajna :) Podoba mi się ten wypad do kawiarni ze zdjęcia na stronie, można sobie złożyć i postawić obok super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaS

Ja mam anex air-x i jestem zadowolona! Wózek fajnie się sprawdza na każdym terenie, lekko się prowadzi a przy tym ładnie wygląda- nowocześnie i stylowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mertka

Silver Cross Kensington mam jasny róż. Kupiłam, bo mam sentyment do takich wózków, nie lubię nowoczesnych wzorów. Świetny wybór poprostu, lekko się prowadzi i jest idealny w mieście jak i za miastem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc
Dnia 17.10.2019 o 16:33, Gość mertka napisał:

Silver Cross Kensington mam jasny róż. Kupiłam, bo mam sentyment do takich wózków, nie lubię nowoczesnych wzorów. Świetny wybór poprostu, lekko się prowadzi i jest idealny w mieście jak i za miastem.

szkoda tylko, że jest mega szeroki i to już nie jest ułatwienie do poruszania sie po mieście, zdecydowanie wygrywa tu anex, ja mam akurat e type

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuprynka

spacerówkę może zobacz anex air x? Lekka, łatwo się składa, kółka ma zwinne. U nas służy, a mój syn do lekkich nie należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Anex i Air- X na pewno polecam bardzo, tylko najpierw przed zakupem przez internet polecam zobaczyć go na żywo w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika
Dnia 30.09.2019 o 04:34, Gość danka napisał:

Fajna :) Podoba mi się ten wypad do kawiarni ze zdjęcia na stronie, można sobie złożyć i postawić obok super :D

też rozważam spacerówkę od nich, widze po komenatzrach, że coraz więcej osób się na nich decyduje. jeszcze troche poszukam i poczytam opinii, ale rozważę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 26.10.2019 o 09:12, Gość Annkana napisał:

Anex i Air- X na pewno polecam bardzo, tylko najpierw przed zakupem przez internet polecam zobaczyć go na żywo w sklepie.

ja tak zrobiłam, najpierw obejrzałam sobie wózki w sklepie a potem anex air-x zamówiłam przez internet, bo było sporo taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka

My w sklepie Tosia znaleźliśmy model Muuvo Qiuck i jest naprawde spoko, myślę, że świetnie sprawdzi się dla dzieciaczka który dopiero siada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak

Ja akurat polecam Cybexa jest nieco droższy, ale jakościowo genialny, W sklepie Tosia często mają fajne promocje na ich modele. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 26.10.2019 o 09:12, Gość Annkana napisał:

Anex i Air- X na pewno polecam bardzo, tylko najpierw przed zakupem przez internet polecam zobaczyć go na żywo w sklepie.

anex air-x bardzo lekki, myśmy kupili tydzień temu, wlasnie po opiniach i super, nie zawiodłam się, kosz na zakupy super, siedzisko i jego odchylenia również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wózek

Moja dwójka używa wózków jazzy od coletto (kupowałam stacjonarnie, ale jak wpiszesz w google to ci wyskoczy, gdzie można je kupić) i są mega. Dzieciaki szaleją, bo są bardzo wygodne i dla nich i dla mnie też, zwłaszcza że moje pociechy non stop tylko by jeździły na spacer, bardzo polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka

Ja mogę polecić modele od maxi cosi lub recaro - są dobrej jakości i w przystępnych cenach. Kupiliśmy dla pierwszej i drugiej pociechy w sklepie tosia i jesteśmy zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Kupiłam model od Baby Design w sklepie Tosia i bardzo fajnie nam się sprawdza (synek korzysta od kiedy ukończył 5 miesięcy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezła jest spacerówka x-landera x-fly, bo jest lekka ale też łatwo się składa w małą paczkę i można ją nosić na ramieniu jak torbę, do samolotu, pociągu, ogólnie na wyjazd jest idealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×