Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moj chlopak nie prawi mi komplementow ....

Polecane posty

Gość gość

Witam. Moj chlopak nie mowi mi nic milego . Siebie ciagle chwali jaki jest wysportowany i przystojny ile to na niego panienek nie leci . Zwwrocilam mu uwage ze milo by bylo uslyszec od niego jakis komplement ale nic sie nie zmienilo . Przybrałam jego taktyke mowilam mu jakie ma szczescie ze ma mnie itp , ale jak zapytalam czy jestem ladna to z ironicznym usmiechem powiedzial "tak tak jestes " i jeszcze pare razy sytuacja sie powtorzyła . Oprócz tego problemu z komplementami jest jeszcze jednen , ciagle mowi o innych dziewczynach jak na niego nie patrza i ile to by sie nie chcialo z nim umawiac . Pare razy probowal mnie zdenerwowac innymi kobietami , nie dawalam sie bralam w zart ale dzis juz wybuchlam i to dosc solidnie , od rana mowil mi o takiej dziewczynie sandrze i to pare razy jakby chcial mnie zdenerwowac specjalnie ale nie zwracalam uwagi dopoki nie powiedzial " musze zadzwonic do sandry zeby wziela prezerwatywy hehe" .Najgorsze ze ta dziewczyna do niego wypisywala ze chcialaby sie z nim umowic , a on pracuje jako ochroniarz na imprezie i ona tam dzis bedzie . Powiedzcie mi czy mezczyzni sie tak zachowuja w zwiazkach czy to normalne ? jezeli nie to mi poradzcie co mam robic bo mi juz rece opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez on ewidentnie Cię olewa , kpi sobie z Ciebie czy Ty tego nie widzisz ? Co masz robić ? uciekać od niego jak najdalej , to zarozumiały, narcyzowaty d**ek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostaw go, jakiś wieśniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mężczyźni się tak nie zachowują normalnie,to jest toksyczny człowiek,wogole cię nie szanuje,chce się chyba dowartościować mówiąc jak to inne na niego lecą,dojrzały człowiek tak nie postępuje.To już od ciebie zależy co z tym zrobisz i czy chcesz tkwić w takim związku gdzie nie czujesz się dobrze.On się raczej nie zmieni.Jesli by cię kochał to by cię nie ranił w ten sposób,możesz spróbować takiej samej taktyki ale czy o to chodzi w związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za odpowiedzi . Moze macie pomysly jak z nim porozmawiac bo mi zalezy na nim . Moze jest jakies inne wyjscie niz odejsc od niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma innego wyjścia. Na czym ci zależy na tym żeby całe życie z ciebie kpił Zastanów się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie mężczyzna to jakiś szczeniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa faceci, ktorzy nie mowia komplementow bo tak juz maja. Ale nie dopraszaj sie o komplementy pytajac czy jestes ladna itd., albo c gorsza narzekajac, ze brzydka czy gruba chcac zeby on zaprzeczyl, bo tak pokazujesz brak pewnosci siebie, a to nie jest atrakcyjne. Poza tym chyba nie chcesz zeby komplement byl wymuszony. Mój tej nie mowil komplementow, ale czekalam cierpliwie, az w koncu powiedzial, po prostu nie ma tego nawyku i tyle. Czasem jego wzrok jak sie "zrobie" i siedzimy razem np. w restauracji to najlepszy komplement ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to, że powiedzial na pytanie czy jestes ladna "tak, tak jestes" raczej nie interpretowalabym jako kpiny z Twojej urody, ale o to, ze irytowalo go takie dopytywanie sie i jakby sie z Toba droczyl. Chociaz moim zdaniem troche to chamsko zabrzmialo jak tak Ci powiedzial, powinien byl sie mimo wszystko inaczej zachować, jednak Ty też sie o to nie dopytuj czy jestes ladna bo to jest troche desperackie. No i tak jak pisałam, czasem mozesz sie nawet bardzo podobac facetowi, a on nie mowi komplementow, bo niektorzy tak maja. Zreszta to tylko slowa, czy mu sie podobasz zobaczysz po tym jak na Ciebie patrzy i jak sie o Ciebie stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam osób, które chcą sobie w prosty sposób zarobić 500-1500zł przy komputerze bez wychodzenia z domu. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą, wejdź na poniższą stronie, zapisz się, a ja Ci wszystko wytłumaczę i podam szczegóły http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakzarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaz w sumie to te komentarze o innych dziewczynach są prostackie, moim zdaniem on chce Ci przez to pokazac jaki niby jest atrakcyjny, ale nie powinnas na to reagowac zazdroscia bo o to mu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pier...e nie wiedzisz tego ze nie traktuje Cie poważnie? Jesteś jego zapchajdziura, tu nie widać żadnego uczucia z jego strony, zakochany facet by w życiu takich tekstów nie rzucał do swojej dziewczyny tylko Toba się zachwycał! To narcystyczny dooopek, jeśli jeszcze Cie nie zdradza to zaraz to zrobi! Chcesz kubek zimnej wody? Sprawdź jego telefon, pewnie znajdziesz tam ,,koleżeńskie" smsy od Sandry czy innej Kaski, na 90% doprawil Ci rogi, nie bądź naiwna. Choć obstawiam ze wcale nie będziesz chciała tego wiedzieć bo to oznaczało by koniec a Ty tak koochasz misia i go nie zostawisz (choć widać on Cie nie kocha). Przejrzyj na oczy, tylko tracisz czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój były też tak "zartowal" jak to inne na niego leca, a okazalo sie, ze mnie zdradza, wiec uwazaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od takich facetów jak najdalej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasy ksiezniczek sie skonczyly mamy rownouprawnienie wiec sama mow sobie komplementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to autorka chciała przeczytać wiec się zmyła, myślała ze w jakiś magiczny sposób zmieni misia :D. Życie to nie bajka... Nikt nie jest architektem czyjegoś charakteru i uczucia (a tu uczuc nie widać z jego strony).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak ktoś już napisał narcystyczny du/pek, który nie traktuje autorki poważnie, nie szanuje jej, nie mówiąc o głębszych uczuciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×