Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jest sobota wieczór, dlaczego tu siedzicie

Polecane posty

Gość gość

ja z samotności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie wróciłam od przyjaciółki. Miałam intensywny dzień, więc teraz położę się do łóżka z herbatką i poczytam książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasnąć nie mogę :-( próbuje od 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróciłam z pracy. Życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Carycka
Wróciłam z łajzów. Nudzi mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z nudów i z przyzwyczajenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby bez bolca dostają coś
siedzą tu bo brak bolca, inaczej by na bolcu siedziały i piały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włóczęga bez piwa
gość dziś Z nudów i z przyzwyczajenia > a na randke by poszła? zasugerowała by coś? czy książe ma to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam osób, które chcą sobie w prosty sposób zarobić 500-1500zł przy komputerze bez wychodzenia z domu. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą, wejdź na poniższą stronie, zapisz się, a ja Ci wszystko wytłumaczę i podam szczegóły http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakzarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NUDZIARY DO KWADRATU
każda "dama" czeka na księcia, aby ją zapraszał, zabawiał, obrzucał kwiatami, zabierał tu i tam, bo "damy" są nudne jak martwy kot, bierne i kompletnie bez inicjatywy, takie istoty marnotrawne i wymagające coraz to więcej i więcej, bo taka ich natura, ALE to kto inny ma wszystko organizować i zapewniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie samotne soboty też są potrzebne. Ja jestem bardzo szczęśliwa, kiedy mogę w wolny wieczór posiedzieć z kieliszkiem wina, serialem i pizzą na kanapie :) Oczywiście nie spędzam tak każdego dnia, uważam też na to jem. Zawsze dokładnie wyszukuję knajpy i zastanawiam się nad tym, co zamawiam. Ostatnio odkryłam taki ranking pizzerii: http://www.wroclaw.alepizza.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×