Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutno mi jak sobie przypomne

Co mam myslec o przyjaciolce mojego faceta

Polecane posty

Gość Smutno mi jak sobie przypomne

Kiedy dostalam prace ,mielismy w tym samym dniu impreze u nas w domu. przyszli znajomi i przyjaciele mojego faceta. dziewczyna jego kolegi tez przyszla (jej facet byl w pracy na wyjezdzie od miesiaca).Wszyscy mi gratulowali ze fajnie ze mi sie udalo, ze mam prace bo wiedza,ze nie jest latwo a tym bardziej osobie zza granicy.Ona wtedy sie odezwala i powiedziala" pewnie nikt nie chcial tam pracowac dlatego cie wzieli".poczulam sie strasznie, cos jak policzek w twarz. nie zrobilam jednak awantury, bo nie znalam jego znajomych wiec nic nie odpowiedzialam. Moj facet tez nie zareagowal. poczulam sie sama wsrod tych ludzi ,,,cos okropnego. Byla z moim facetem na caly dzien na wypadzie nad morze, byli w 2 restauracjach, moj facet wrocil o 1 w nocy (ja wtedy konczylam egzaminy w innym kraju). Mowil mi ze ona jest seksowna, itd. (ja w tym czasie mialam duzy brzuch, troche grubsze nogi).175 cm, 64 kg wagi wtedy ,teraz 54 kg. Wiem,ze ta dziewczyna zalila sie na swojego faceta ze jej nie odpisuje ,ze ona mu wysyla seksi zdjecia a on nic .a moj facet ja pocieszal (jego kumpel i on razem pracuja w wojsku, w medycznym zespole).Prosze, niech mnie ktos pocieszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pier...e znowu ta desperatka. Ile jeszcze będziesz trzymała się faceta który słoni się do innej i pewnie nieraz juz Ci doprawil rogi?! Za grosz honoru nie masz! Gdybyś się szanowała to bys odeszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*slini się do innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi jak sobie przypomne
to nie jest smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to nie jest śmieszne, to jest po prostu żałosne ze jeszcze się trzymasz takiego faceta. Widać wolisz żeby to on kopnął Cie w d...e, a to nastąpi prędzej czy później. Pewnie, znając Twoje zerowe poczucie godności, jeszcze będziesz wtedy się plaszczyc i błagać go żeby wrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego przyjaciółka zachowuje się jakbyś była dla niej konkurencją. Sprawdź mu telefon znienacka, polecam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co zakładasz nowy topik z tym samym problemem? Gdyby w otoczeniu mojego faceta pojawiłaby sie taka wredna przyjaciolka to byłaby krótka piłka, albo ja albo ona. Powiedziałabym otwarcie, ze jeżeli nie potrafi być po mojej stronie tylko przyjaźnić sie z moim wrogiem to nie mamy o czym rozmawiać i nie potrzebuje takiego zdrajcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi jak sobie przypomne
chodzi o to ze to nie jest wrog ...ona niby taka jest... moze ona jest taka glupia ze nie wie co klepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:26 Ona do innych osób tak nie klepie kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
175 i 54 kg?Ja p*****le kosci same..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko pewno ci z ryja wali anorektyczko i facet woli seksowne dziewczyny co maja kawalek doopy i cyca ,jakbym chcial pakowac miedzy kosci to bym wybral zeberka kaloryfera ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ta desperatka bez honoru. Zrozum, tu akurat najmniejszym problemem jest to co ona powiedziała o twojej pracy, problem jest w tym ze twój facet lata za nią i woli ja niż Ciebie. Pewnie juz masz poroże do samego sufitu. Ile jeszcze będziesz drążyć ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godność, honor, szacunek do samej siebie, słowa dla autorki nieznane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01.56 dokładnie. Ona należy do tych, które jak się uczepia faceta to nie odpuszcza choćby on miał na nie totalnie w******a\nee, bo przecież one ,,nie umieją być same" wiec zniosa wszystko byleby męskie gacie były w domu. Żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×