Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

24 lata i brak doswiadczenia zawodowego

Polecane posty

Gość gość

czesc, mam taki problem jak napisalam w temacie. Koncze studia (jezyk obcy), a moje doswiadczenie to wylacznie praktyki i czasem cos na czarno albo na zlecenie przez pare dni. Czasem dawalam korki. Nic z tego nie nadaje sie do CV. Do tego lecze depresje i fobie spoleczna, ktora jest jedna z przyczyn, dlaczego nie jestem tak aktywna, jak sobie wyobrazalam, ze bede :( ... czy wszystko jest juz stracone? Jestem przegrana, nie nadaje sie chyba do tej rzeczywistosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób coś z sobą, bo skończysz jak ja. Jestem starszy o 10 lat i fobia społeczną zrujnowała mi życie. Nigdy nie pracowałem na etacie. Chcę już zdechnąć, bo to wegetacja a nie życie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:46 A jak to sie stalo, byles na jakichs rozmowach kwalifikacyjnych i straciles odwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ja bylam na rozmowie i bylam oszołomiona, pamietam, ze zadrapalam sobie rece do krwi bo tak mocno wbijalam sobie paznokcie w rece zeby sie mniej stresowac. Ciezko to wszystko widze. Najgorsze moj wiek i brak doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracowalam od 19 roku zycia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie w każdej pracy potrzebne jest doświadczenie a z językiem obcym masz dużo możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 17:46 Byłem gnojony w szkole, byłem gnojony na każdych praktykach, pracowałem na czarno i musiałem upominać się nawet o te marne grosze. Mam bardzo niemiłe wspomnienia jeśli chodzi o pracę z ludźmi. Tak minęły lata od zakończenia studiów i teraz nikt mnie nie chce przyjąć, bo mam luki w CV. Dodam, że każda rozmowa to dla mnie katastrofa i koszmar:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpis wyżej miał być do gość 17:50, sorki, rozpędziłem się. To z nerwów, takim jestem nieudacznikiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam pracować mając 21 lat, bo wcześniej NIKT mnie nie chciał zatrudnić ze względu na brak doświadczenia. Załapałam się na umowę zlecenie do pracy na produkcję przez agencję pracy tymczasowej i potem tak jakoś się już potoczyło. Teraz mam pracę stałą, początki zawsze są trudne. Pójdź do McDonaldsa na początek albo tak jak ja poszukaj czegoś na produkcji bądź jako merchandiser/inwentaryzacja towaru itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×