Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

samochód

Polecane posty

Gość gość

cześć wam. Jestem z okolic Częstochowy i myślę nad zakupem nowego samochodu. Z mężem już się nie mieścimy w tym naszym małym gracie, a chcielibyśmy coś nowego w końcu mieć. Coś nam polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opel zafira jest przestronny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie tarpana. Jakiś taki wypasiony model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może mazdę? Oni mają nawet fajne modele i jak myślicie o rodzinie i dzieciach to może SUV? Nie traćcie czasu, bo samochód sam do was nie przyjdzie. W Częstochowie to warto odwiedzić https://czestochowa.mazda-dealer.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia

Zastanów się przede wszystkim czy chcesz kupować nowy samochód z salonu, bo to zawsze są duże koszty no i spadek wartości auta. Ja postawiłem z moim partnerem na auto używane, ale długo szukaliśmy, gdzie moglibyśmy je kupić, aby nie wpakować się na minę z jakimś zajechanym autem. W końcu ktoś nam podpowiedział, że auto po kontrakcie jest najelpsze jako używka. I tak trafiliśmy na 2-letnią Skodę Octavię z Master1. Mamy ją od ponad roku i jak narazie nic się nie dzieje, więc myślę, że warto rozważyć taki wariant. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

My ostatnio kupiliśmy Skodę Octavię w kombi. Chcieliśmy kupić nowe, ale jak zobaczyliśmy ceny to spadliśmy z krzeseł. Chcieliśmy nawet coś sprowadzić, ale przez przypadek dowiedzieliśmy się lepiej kupować auta po kontraktach leasingowych. Są fajnie wyposażone, a przy okazji mają pewny stan techniczny, z którym możesz się zapoznać przy zakupie. Poszukaliśmy w necie i wybraliśmy Octavie z Master1. Mamy ją dwa miesiące i jak narazie śmiga bez zarzutu, a zrobiliśmy nią już 2 długie trasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

W avensisie trójce jest sporo miejsca. U nas w rodzinie 2+2 sprawdza się bardzo dobrze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipen

Ja jak z salonu kupowałem to ssangyonga, bo mają fajne dobre auta i do tego dość tanie. A że jeszcze u nas rodzinka duża to jeszcze zniżkę z kartą duzej rodziny dostałem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej1

Grunt to znaleźć taki samochód, który będzie dla Was najbardziej odpowiedni. Wiem, że wiele osób bardzo chwali w ostatnim czasie Volkswageny. Warto wybrać się do salonu Volkswagen Łódź i tam sprawdzić, czy i u Was sprawdzi się tam marka. Myślę, że będziecie pozytywnie zaskoczeni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma jakiś ulubiony model. Najważniejsze jest by dbać o jego sprawność techniczną i dawał komfort podróżowania. Zawsze można postarać się zwiększyć przyjemność płynącą z jego posiadania. Mi najbardziej przeszkadzało wsiadanie zimą do zamarzniętego auta. Nie mamy garażu i samochód stoi na parkingu. Ale i na to można znaleźć rozwiązanie. Zainstalowaliśmy ogrzewanie postojowe od https://www.eberspaecher.pl/produkty/ogrzewania-spalinowe.html . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często jest tak że większy dealer ma większą sprzedaż to też i ceny są przystępne, a mam na myśli bank z którego sama korzystam - Toyota Bank - jeżeli interesuje Ciebie kredyt na samochód, leasing, czy nawet zwykły zakup to nawet konto bankowe niesie za sobą sporo korzyści jeżeli jesteś posiadaczem czterokołowego pojazdu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pytanie zadaje sobie chyba każdy przymierzający się do zakupu. Trzeba uświadomić sobie jedno, nie ma sensu szukać oszczędności na modelach z rynku wtórnego. Nigdy nie wiemy przecież jaka jest ich historia, a jeśli mają jakieś wady techiczne to mogą one negatywnie wpływać na nasze bezpieczeństwo. Z drugiej strony bardzo łatwo jest skorzystać z możliwości finansowania zakupu samochodu nowego - https://www.mobilize-fs.pl/produkty-i-uslugi/ Dlatego tak wiele osób się na to decyduje by mieć spokojną przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×