Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zapach Si pasuje najbardziej do pań 50plus? Tak mi mąż mówi, a ja lubię

Polecane posty

Gość gość

Lubie ten zapach, ale mąż twierdzi że w autobusie czuć nim od starszych pań, że z nimi to się głównie kojarzy bo jest kwiatowy i taki "dla starych bab"/ do osob ktore go nosza, ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Starych bab' ? Boże, co za chamidło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz dwa wyjścia - albo zostać przy tych perfumach, a męża przekonać pozytywnymi skojarzeniami, że młode baby moga tak pachnieć :P albo zmienić zapach dla młodych bab wg Twojego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytałam, czy sa tu osoby, które uzywają Si i ile mają lat, a kafe jak zwykle niezawodne, przyciąga osoby, które ledwie pięc klas ukonczyly na trójach, sądząc po braku rozumienia tekstu czytanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj sie. ja lubie Hugo Boss Orange a moj maz nie lubi, i co z tego ;) on za to lubi ktorys tam Lacoste (granatowy), a ja nie. jednak najczesciej "nosimy" te zapachy, jakie lubimy u siebie nawzajem. ja paco rabanne Black XS, a maz Jimmy Choo intense

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio, to bardzo waże, żeby pachnieć ładnie dla swojego faceta. jesli on nie bedzie mógł przy tobie wytrzymac kiedy się poperfumujesz, to po co Ci taki zapach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kumpela używa ma 31lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja z 14:07 mi sie Si niezbyt podoba, mam 35 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutne ze ludzie lubia syntetyczny zapach na skorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Si jest ładny, ale to zapach dla mnie na popołudnie, do pracy bym sie tak nie perfumowała- no chyba ze to bardzo oficjalna praca z dress codem. Mąż się specjalnie ni zna i faktycznie traci burakiem skoro używa określeń stare baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutne ze ludzie lubia syntetyczny zapach na skorze no pewnie, najlepiej łojem i potem jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompletnie nie moja bajka, ale jak każde perfumy na różnych osobach nieco inaczej pachną. Nosi je czasem jedna z moich znajomych (dziewczyna 28 czy 29 lat) i na niej ten zapach prawie mi się podoba, pasuje do niej. Na sobie go nie lubię w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od zawsze uwielbiam kwiatowe zapachy. Obecnie mam 37 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwiatowe zapachy są bardzo romantyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla starych bab? A to dobre :D. Nie, nie powiedziałabym tak, bo nie lubię szufladkowania zapachów. Jeśli podobają się kobiecie około 30stki, niech używa. Jeżeli pani 50+ zechce go mieć, pasuje do niej i dobrze jej się go nosi, to czemu nie? To dość lekki zapach, kwiatowo-owocowy. Podoba Ci się, to noś z przyjemnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zapomniałabym: tak, lubię Si, używam często i mam 25 lat :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×