Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Olkaolkaa

Molestowanie a kontakty z synem

Polecane posty

Gość Olkaolkaa

Witam! Mam ciężki problem. Dowiedziałam się, że mój były (już) partner podobno molestował dziecko mojej koleżanki (naszej wspólnej znajomej). Nie ma na to żadnych dowodów, poza zeznaniem jednego świadka. Wniosek wpłynął do Prokuratury, póki co nic z tego nie wynika. Na taką informację zabrałam naszego syna ze wspólnego mieszkania i wyprowadziłam się do rodziców. Były partner naciska na kontakty z synem, a ja się po prostu boję, że może skrzywdzić i nasze dziecko. Co robić? Jeśli Prokuratura nie zajmie się sprawą? Jeśli sprawa zostanie umorzona? Czy mogę ograniczyć kontakty ojca z synem albo uniemożliwić je? Dodam tylko, że byliśmy zgodną parą, nic nie wskazywało na rozstanie, a teraz sparaliżował mnie lęk o syna i nie jestem w stanie wrócić do byłego. Z rozmów z byłym wydaje mi się, że to molestowanie to prawda, ponieważ trzykrotnie zmieniał wersję wydarzeń, słychać było jak kręci.... Czy samo nieudowodnione domniemanie molestowania może być sygnałem dla Sądu do ograniczenia kontaktu ojca z synem? Jestem w patowej sytuacji. Zawsze mieli dobry kontakt, ale teraz zastanawiam się, czy nie ZBYT dobry jednak :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×