Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wiem czy to moje dziecko

Polecane posty

Gość gość

Hejka,otóż moja dziewczyna jest w ciąży ale nigdy nie mieliśmy żadnego wypadku tzn. nie pękła ani nie zsunela nam się gumką ani nic się nie stało. Ale ona zapiera się że to moje dziecko. Mniej więcej w tym okresie kiedy zaszła widywalismy się codziennie ale i tak mam sporo wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testy dna po urodzeniu dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej siostrze tez nie pekla gumka a zaszla... jak sie dziecko urodzi to bedziesz widziec czy podobne do ciebie... zanim rozsiejesz panike to sie zastanow. Generalnie to matka wskazuje ojca. Ty ewentualnie mozesz podwazyc sadownie ojcostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorzej jak będzie podobne do matki ;-D Dalej nie będzie wiedział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to jego dziecko to łatwo je pozna. Po takim palancie - to dziecko będzie do niczego nie podobne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElżbietaBennet
Po pierwsze, nie denerwuj się tą sytuacją, pamiętaj, że maluch w brzuszku wszystko czuje i najważniejsze jest, żeby był zdrowy. Nie jesteś sama, wiele kobiet ma taki sam problem. Spokojnie zbierz próbkę od ojca i od malucha jak się urodzi i wyślij do tego laboratorium https://zdrowegeny.pl/ustalenie-ojcostwa. Dostaniesz wyniki w ustalonym terminie i będziesz wiedziała, co i jak . Może lekarz pobierze już teraz próbkę z brzuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×