Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ja jestem normalna?

Polecane posty

Gość gość

Od faceta oczekuje, zeby mnie rozpieszczal, ciagle mi slodzil, byl uwazny na moje potrzeby, zapatrzony we mnie, zeby nie urazil mnie czyli wczul sie we mnie, 'wszedl w moja skore' - jestem nadwrazliwa. Plus duzo czulosci, kontaktu fizycznego oprocz seksu - zdarzyc sie moze ale bez przesady. I najwazniejsze ma tak traktowac tylko mnie, a nie kazda dziewczyne ktora mu sie spodoba/z ktora bedzie, bo to zadne wyroznienie.Najlepiej jakby byl s********m, tylko dla mnie taki slodki. Zebym byla pierwsza i ostatnia ktora tak traktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i najwazniejsze przeciez. MUSI miec zasady moralne, przynajmniej wzgledem mnie. Nie moze mnie oklamywac nawet'w dobrym celu', zdradzac , krecic ogolnie. Jakbym takiego spotkala, to moglby byc nawet biedny i miec cechy charakteru ktore normalnie mnie odstraszaja. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak mam. Wybrałam mniej atrakcyjnego gdyż spełniał wszystkie moje wymogi. Jestem dla niego jedyną kobietą. To daje mi spokój a co za tym idzie komfort psychiczny. Z wiekiem to w życiu jest ważniejsze od pięknej buzi czy ładnego ciała. Miłość i szacunek pomimo wad daje spełnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszym świecie trudno takiego spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarzyć się może seks :D chyba nie znajdziesz. No może jakiegoś nawiedzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś, to zakrawa na narcyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja tak mam. Wybrałam mniej atrakcyjnego gdyż spełniał wszystkie moje wymogi. Jestem dla niego jedyną kobietą. To daje mi spokój a co za tym idzie komfort psychiczny. Z wiekiem to w życiu jest ważniejsze od pięknej buzi czy ładnego ciała. Miłość i szacunek pomimo wad daje spełnienie. x Madra kobieta z Ciebie :) zycze duzo szczescia i jeszcze wiecej milosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbys kochala sex to może bys takiego znalazla ale jak czasem to nikt się tak nie będzie poswiecal. Zwłaszcza że kobieta która lubi sex to +1000 do atrakcyjności i kobiecości dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie o to chodzi, zeby ktos sie poswiecal. Chcialabym kogos kto ma takie same poglady wtedy nikt nie musi sie naginac, bo nie o to chodzi w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie dobierają się między innymi pod tym kątem więc co ma być nienornalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że będzie często połączenie tych cech możliwe więc szanse niewielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA KOCHAM SEX ale nie szastam swoim ciałem na prawo i lewo JAK NIEKTÓRZY Z WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam takich kilku nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to daj namiar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja tak mam. Wybrałam mniej atrakcyjnego gdyż spełniał wszystkie moje wymogi. Jestem dla niego jedyną kobietą. To daje mi spokój a co za tym idzie komfort psychiczny. Z wiekiem to w życiu jest ważniejsze od pięknej buzi czy ładnego ciała. Miłość i szacunek pomimo wad daje spełnienie. x A może po prostu nikt atrakcyjny cię nie chciał? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.27 czytanie ze zrozumieniem widać jest ci obce. Piszę przecież że wybrałam a to znaczy że miałam wybór. A ty dlaczego czepiasz się mojego wyboru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×