Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość355

jesteśmy juz ze sobą 1 miesiąc

Polecane posty

Gość gość355

Prosze pomóżcie mi bo nie wiem co z tym zrobić. Jestem z chłopakiem juz 1 miesiąc jest fajnie ostatnio siedzieliśmy objął mnie i dał mi rękę ale o było jak byliśmy w szkole . Tak naprawdę to jeszcze z nim sie nie sptkalam np na dwór . Tylko wszystko dzieje sie w szkole wydaje mi sie ze on sie wstydzi kolegów chyba . Bo jak jest przerwa to jak oni idą to tak dziwnie sie zachowuje pisze mi np ze chce sie teraz do mnie przytulić albo ze misiu daj mi buziaczka . Hmm i ja sie boje go przytulić bo nie wiem zareaguje albo no wiecie co moge z tym zrobić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i on chyba tez boi sie mnie przytulić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kiedys mi pisał ze jest bardzo wstydliwy itp. W jakim momencie moge go przytulić . Bo np na przywitanie sie przytulanym ale tak lekko prawie sie nie dotykamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko! ochłoń. chłopak nie musi okazywać uczuć przed wszystkimi. i może rzeczywiście jest nieśmiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no w sumie tak ale jak takie rzeczy pisze ze chce odemnie buziaka przytulaseka a w relau nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcem go przytulić itp ale sie wstydzę bo nie wiem jak zareaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierd... naucz się pisać najpierw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może sam nie wie czego chce. Ja chciałam znaleźć partnera, odmawiałam pompejańską i są efekty, poznałam kogoś kochającego, szczodrego, ale nie mogłam zapomnieć o innym... Wtedy zaczęłam odmawiać modlitwę ojca Dolindo "Jezu, Ty się tym zajmij" i przestałam tęsknić za byłym, czekać na wiadomość od niego, zrozumiałam, że był egoistą, bał się miłości i chciał się tylko zabawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam na szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×