Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brak chrztu

Polecane posty

Gość gość

Hej! Podzielcie się swoimi doświadczeniami. Rodzice, którzy nie chrzcicie dzieci, nie posyłacie na religię do komunii, nie obchodzicie świąt. Czy kiedykolwiek spotkała wasze dzieci lub was przykrość z tego powodu na przykład w przedszkolu czy szkole? Jak reagują starsi członkowie rodziny? Ciekawa jestem ile was jest? My nie ochrzciliśmy dzieci, starszak nigdy nie chodził na religię i nigdy nie byliśmy z tego powodu szykanowani. Choć zwykle wszyscy domniemują, że obchodzimy święta... Byłam pozytywnie zaskoczona postawą wychowawcy syna, który zapytał jak realizować z nim okołoświąteczny materiał- na co wyrażam zgodę, a na co nie. To było miłe. Dodatkowo jest to szkoła, w której na religię trzeba się zapisać, nie na odwrót. Wielkie łał. A jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościa

U nas dali taką babę od religii, że większość dzieci się wypisała i mój syn też. Szkoda tylko, że te religie nie są na początku albo na końcu tylko zawsze w środku, bo się te dzieciaki tak błąkają po szkole, ale i tak wszyscy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościa

U nas dali taką babę od religii, że większość dzieci się wypisała i mój syn też. Szkoda tylko, że te religie nie są na początku albo na końcu tylko zawsze w środku, bo się te dzieciaki tak błąkają po szkole, ale i tak wszyscy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczycielka religii

sodoma i gomora, nie boisz się, że szatan opęta ci dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dobrze, chrzest katolicki i katolicyzm są niezgodne z biblią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Mam 2ke dzieci i w klasie wszyscy chodzą na religię, panie są bardzo fajne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka
1 godzinę temu, Gość Goosc napisał:

Mam 2ke dzieci i w klasie wszyscy chodzą na religię, panie są bardzo fajne. 

Jak panie fajne i dziecko chce chodzić to dlaczego nie? Gorzej jak szarpią dzieci i straszą piekłem. Ja miałam taką w podstawówce i wspominam jako koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

Nie, to raczej problem w głowach rodziców, że coś tam wypada. Dzieci przyjmują to naturalnie, przynajmniej małe - które jeszcze czują więź ze stadem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Must

Jak dzieci dorosną to wybiorą sobie w jaką religię będą chciały wierzyć lub nie. Ich wybór nie mój problem. Nikt nie wie co tam po drugiej stronie jest. W historii ludzie wierzyli w absolutnie wszystko. Od kamieni, słońca, wiatru, morze, węże po Chrystusa, Buddę, Alkaha i tysiące innych bogów. A jak jest naprawdę to się dopiero kiedyś dowiemy albo i nie dowiemy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×